2733
2739
عنوان

استرس کنکور

315 بازدید | 50 پست

سلام دوستان. من دیگه دارم دیوونه میشم.یچیزی بگید آروم شم.قلبم داره میاد تو دهنم.این سال آخریه که کنکور میدم‌نظام قدیمم اما میترسم که سراسری قبول نشم.بعضامیگم وللش میرم ی رشته درپیت میخونم.آزاد نرم.ولی آزاد نرم نمیشه.بعضامیگم ن بابا قبول میشم.نشدم میرم آزاد ولی اصن دلم نمیخاد برم آزاد...😭😭😭😭همکلاسیام معدل وکلن سطح علمیشون ازمن پایینتره ولی دارن ازاد رشته دلخاهشونو میخونن.کسایی که میشناسن من میدونن سال اول کنکورم پرستاری مراغه سراسری قبول شدم ولی مامانم افسرده بود نزاش برم.فقط یچیزی بگید آروم شم😭😭😭😭بگید اگه رشته دلخاهم قبول نشدم. چی بخونم از رشته تجربی حداقل بتونم درآمد داشته باشم😭😭😭😭😭😭😭

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

منم کنکور دارم 

زدم ب بیخیالی بدرک چیکار کنم دیگه 

۶۰۰ هزار نفر دیگم مث منن

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

⭕️ نکاتی چند، برای کنکوری های عزیز و مظلوم

خب داریم کم کم به کنکور نزدیک میشیم، کنکوری که یه غول بزرگ ازش ساختیم و ده سال بعدش تازه میفهمیم چقدر الکی بزرگش کرده بودیم

🔻روزهای باقی مونده رو بهیچ وجه دیگه درس نخونید، البته از یک هفته مونده به کنکور نباید دیگه درس خوند چون بیشتر ذهن رو مشوش میکنه و هر چی هم قبلا خوندید میریزه بهم

این روزها باید قشنگ استراحت کنی، بری دنبال گشت و گذار، مهمونی و کلا به تنها چیزی که نباید فکر کنی درسه

تا هر چی وارد مغزت شده قشنگ طبقه بندی بشه و تو کنکور سریع یادت بیاد

این اشتباه محض هست که تا شب کنکور درس بخونی، هرچی بلدی همون کافیه برو تو کنکور درست بزن قبول میشی. البته اگه هیچی نخوندی، اشکالی نداره شب امتحان بخونی. بخون بخون😁

🔻#نکته_مهم بالای ۸۰ درصد کنکوریا تو کنکور دچار استرس میشن و خراب میکنن، اگر آروم باشی و هرچی بلدی رو بزنی رتبه کنکورت خیلی خیلی بهتر از آخرین آزمون های آزمایشی ات میشه

من آخرین آزمون سنجشمو ۵ هزار شدم ولی تو کنکور ریلکس سوالارو جواب دادم و ۹۷۹ شدم(یک پنجم)

توانایی هر کس مشخصه، یکی بهترین مدرسه بوده و عالی درس خونده و به تک رقمی و دو رقمی فکر میکنه

یکی معمولی بوده، یکی اصلا درس نخونده

خب

استرست برای چیه؟

استرس تنها کاری که میکنه اینه که آنچه بلدی رو هم نمیتونی بیاری رو کاغذ،

اگه رتبه تو مثلا ۱۰ هزار باید باشه، اگر ریلکس باشی و اون چیزایی که بلدی رو عالی بزنی نهایت میشی ۶_۷هزار، شق القمر که نمیتونی بکنی مثلا بشی دو رقمی

ولی اگر استرس الکی بگیری و مختو تیلید کنی ۱۰ هزارت میشه ۱۰۰ هزار

پس مثل بچه های خوب و با حالتی ریلکس و دایورت برو تو جلسه امتحان هرچیزی که بلدی رو بزن

یه روش تست زدن عالی هم تو پست بعد میگم بزنی عالیه عالی

✍حسین دارابی

کنکوریا و غیرکنکوریا عضوشید👇

http://eitaa.com/joinchat/443940864Cf192df24f0

2728

منم کنکوری ام. نگم از استرسم. 

البته من 99 کنکور میدم و نظام جدیدم. 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه
2738
چرا من استرس ندارم.احساس میکنم میخوام برم امتحان رانندگی بدم😐

خوشبحالت 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه
منم کنکور دارم  زدم ب بیخیالی بدرک چیکار کنم دیگه  ۶۰۰ هزار نفر دیگم مث منن

رشتت چیه؟😭😭😭😭 من سال اول کنکور دادم ۱۳ هزار آوردم پرستاری مراغه قبول شدم سراسری مامانم نزاش برم.یک سالم محروم شدم چیکار کنم کلن زندگیم ریخته بهم..... آرزومه دانشگاه سراسری تبریز یازنجان قبول شم😭😭😭😭😭😭

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈
چرا من استرس ندارم.احساس میکنم میخوام برم امتحان رانندگی بدم😐

منم پارسال اینطوری بودم ولی الان از طرف خانوادم تحت فشارم.همش توسری میخورم  همش مقایسه میشم😣😣😣😣

منم کنکوریم....امسال همه داغونن سعی کن عمومیاتو به ۳۰ برسونی اختصتصیارومنفی نزن

عمومی تنهامشکلم عربیه.بین ۱۵ تا ۲۰ میزنم.بقیش همش بالای ۵۰ توآزمونای قلم چی.اختصاصی هم ریاضی خعلی بزنم ۱۰میزنم فیزیک بین ۱۰ تا۱۵.شیمی بالای ۳۰.زیست بین ۶۰ تا۷۰ چند میارم بنظرت😥😥😥

رشتت چیه؟😭😭😭😭 من سال اول کنکور دادم ۱۳ هزار آوردم پرستاری مراغه قبول شدم سراسری مامانم نزاش برم. ...

ببین اگه پارسال  یا۹۶ قبول شدی امسال شک نکن قبولی ازمن به تونصیحت کنکور امسالو جدی نگیر بچه ها فوق داغونن نمیدونی که تازه امسال ازبس شرایط دوازدهما بده دانشگاه فرهنگیان شرط معدلو برداشته تو فقط بی استرس برو سرجلسه میانگین تراز امسال توقلم چی ۵۰۰۰ بوده بااینکه سوالا لو رفته پس فقط سعی کن اروم باشیو منفی نزنی

نباید بفهمی که حالم بده نمیخوام که دردامو تسکین بدی 😊
2706