2733
2739
عنوان

خانه دارا حس بی ارزشی ندارین ؟؟؟

210 بازدید | 13 پست

من چنوقتیه خیلی نا امیدم اینکه درامدی ندارم حس بیارزشی میکنم خیر سرم ارشد دارم اما تو شهریم که بازار کاری نداره ...‌ مامانم عقیدش اینه که اگه بچش بره سرکار باعث افتخاره وگرنه هیچی خیلی حس پوچی میکنم شماها چیکار میکنین که این حسا ندارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر از صب تا شب میدوییدی کلی هم از هر کسی تحقیر میشدی آخرشم چندرغاز میذاشتن کف دستت که ابدا جبران حجم کارت نبود اون وقت معنی واقعی حس بی ارزشی رو میفهمیدی!

کار کردن خوبه ولی کار کردن جای بد و پر استرس خیلی بدتر از کارنکردنه!

2731

نه کار کردن بیرون دوست ندارم چون هیچ وقتی نمیمونه برا خودمون تا میای خونه باز کار خونه بچه داری 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘

خب عزیزم خانه داری هم ی شغل محسوب میشه.واقعا سختی هاش هم خیلی بیشتر از شغل بیرون.تا وقتی خودت برای کارت ارزش قائل نشی بقیه که اصلا نمیشن.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

اره میفهمم منم چند وقت قبل همچین احساسی داشتم. 

با این تفاوت که خانوادم مخالف کار کردنم بودن و هستن. منم خودمو مشغول کارای دیگه کردم. 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه

حس بی ارزشی که نه 

من الان خانه دارم ولی از پولی که تو بانک گذاشتم مستقلم 

شوهرمم خیلی خوب خرج میکنه ولی اینکه خودت یه درآمدی داشته باشی خیلیه. 

اما از نظر معنوی حس خوبی ندارم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

نه اصلا این چه طرز فکریه که دارین 

زن باید مثل یع ملکه رفتار کنه توخونه نه کلفت نه فکرش اقتصادی باشه 

مرد به چشم یع مفت خور به زن وبچه اش نگاه نمیکنه

مرد یه تنه میتونه ازپس تمام مشکلات بربیاد وتنها چیزی که مردا احتیاج دارن 

حس حمایت وتشویقه 

که بخاطر کوچکترین کاری که واسه خانوم خونشون میکنن ازش تشکر بشه 

اینجاس که تمام خستگیش درمیره 

اگه بخاطر درامد بود واحساس آسایش ازلحاظ مالی بیشتر بایع خانوم شاغل ازدواج میکرد نه یع بانوی خانه دار

مردا دوس دارن از سرکاربرگردن بوی خوش عطر خانومشون توفضای خونه بپیچه یع خانوم شادو بانشاط وسرحال نه یع خانوم خسته 

به خودت افتخار کن به جای این حرفا

من کلا از شوهر پول گرفتن رو دوست ندارم 

خودشم میدونه همیشه میگه هدیه این ماهتو ریختم به کارتت 

اکثر آقایون یه مدت بعد ازدواج زنشونو به چشم نون خور میبینن برا همین دعوا و کم محلی زیاد میکنن 

سعی کنید شده از هر کار شرافتمندانه ای یه قرون دوزار حداقل خرج لاک و رژتونو دربیارید . 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

نه اصلا

چون خانه داری و تربیت بچه خودش کلی کاره و اگه درست و با عشق انجام بشه خیلی هم ارزشمنده

خودم ارشد دانشگاه دولتی دارم ولی فقط واسه دل خودم درس خوندم و اصلا دنبال کار نیستم وگرنه داییم یه شغل مهم دولتی داره و کار پیدا کردن واسه من واسش آسونه

اصلا و ابدا نمیگم کار بیرون بده

ولی تو روحیه من نیست

یکی هم از خونه موندن بدش میاد و روحیه اش با کار بیرون سازگاره

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است