2733
2739

بگو پاشو بريم خونه مامان تو همش مهموني هستي من دلم پرسيد ببر بزارش اونجا و برگرد خونه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای یاد خودم افتادم که سال اول زندگی همش مادرشوهرم خونمون بود..‌ وااااااااای دیوونه شدم فکر کن فقط ۲ هفته نیومد، از هفته سوم بعد عروسیمون شروع شد😐😐😔

الانم میان ولیب کمتر هفته‌ای یکی دوبار

اونووقع شبا هم میموندن

اگه مادرتون متوجه شرایط هستن و دلخوری جدید پیش نمیاد بگو باهاش صحبت کنن، نگن هم که شما گفتی

كاش متوجه بودن قبل از اينكه خواهرم شاغل شه فقط باهم ميومدنو ميرفتن حتي احازه نميداد خواهرم شبا بمونه اما الان....

2738
خیلی بمیرم برات درکت میکنم والا منم کسی درک نکرد  سعی کن با رفتارت بهش بفهمونی ک یکم کمش کنه ...

قوربونت عزيزم سلامت باشي

اميدوارم خودش درك كنه 

بخدا من خيلي ملاحظه همه رو ميكنم نميدونم پس چرا هيچكي منو ملاحظه نميكنه

قوربونت عزيزم سلامت باشي اميدوارم خودش درك كنه  بخدا من خيلي ملاحظه همه رو ميكنم نميدونم پس چ ...

عزیزم تو مهربونی اهل ملاحظه‌ای حتما دلت نمیاد

ولی تو این مورد بدون که لازمه و بدون اینکه دلت بسوزه سعی کن تو رفتارت بروز بدی که سختته بالاخره خورده خورده میفهمه

ولی خوشرو باشی درست نمیشه‌ها

منم اولا خودمو میکشتم ولی بعد بی خورده سردتر شدم در کمال احتراما متوجه شدن یه چیزایی رو بالاخره و دیدم درستش همین بوده از اول

2706