2733
2739
عنوان

خانومای که بچه ۲ ساله دارین

283 بازدید | 25 پست

تو روز چی کار میکنید؟ چه بازیایی با بچه ۲ ساله انجام میدین چی یاد میدین؟

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم دوسالو نیمشه نقاشی میکشه کارتون میبینع کتاب داستان میخونم روزی یکبار هم میبرمش بیرون 

من بچه هام پشت همن خیلی وقت میزارم براشون اما همش فکر میکنم مادر خوبی نیستم دارم کم کاری میکنم

2728
من بچه هام پشت همن خیلی وقت میزارم براشون اما همش فکر میکنم مادر خوبی نیستم دارم کم کاری میکنم

منم همین جور فکر میکنم ولی بی حوصله هم هستم 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

شما که بچه هات پشت همن خیلی میتونند باهم بازی کنن

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

تو رو خدا یکیم ولشون کن بزار راحت باشن

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

پسر من که اصلا همکاری نمیکنه

فقط جیغ و شیطنت و لجبازی و خرابکاری... هرچی میخوام باهاش بازی کنم اصلا حالیش نمیشه و نمیاد بازی کنه

اعصابمو بهم ریخت ...بیرونم نمیشه بردش

فقط لجبازی میکنه و خودشو میندازه زمین از لج

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738
پسر من که اصلا همکاری نمیکنه فقط جیغ و شیطنت و لجبازی و خرابکاری... هرچی میخوام باهاش بازی کنم اصلا ...

وا خوب ببین مشکلش چیه الکی که اینجور نمیکنه

شاید کمبود اهن داره

رنگ و روش زرده لاغره؟ 

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
شما که بچه هات پشت همن خیلی میتونند باهم بازی کنن

آره بازی میکنن باهن میچرخن تو خونه کل حال خونه هم اسباب بازی ریختن اما من همش فکر میکنم خودم باید باهاشون بازی کنم

پسرای من یا دعوا بازی یا کشتی چون فاصله شون نزدیکی سه سال فرقشونه 

مال من ۲ ساله و ۱ ساله ان

وا خوب ببین مشکلش چیه الکی که اینجور نمیکنه شاید کمبود اهن داره رنگ و روش زرده لاغره؟  

نه هیچکدوم.. بیش فعاله و نه حرف میزنه و نه حرفای مارو میفهمه.. اصلا نمیدونه وقتی میگیم توپ و بیار یعنی چی؟  کفشت کجاست یعنی چی؟

لاغر نه اونجور که غیرعادی باشه، بد نیست ولی خب بچه به این شیطونی و لجبازی اگه تپل باشه عجیبه والا.. من که کم آوردم.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
مال من ۲ ساله و ۱ ساله ان

برامن 5 و ساله آن من باهاتون بازی میکنم اما دخالت نمیکنم حتی دعوا میکنن میزارم خودشون مشکلی وشون حل کنن

یادت باشه ..... یادت باشه.... یادم هست ..یادم هست شهید سیاه کالی❤❤❤❤
2706