2733
2734

سلام 

دوستان پسرم رو بدنش لک های قهوه ای زده قبلا دکتر بردم گفت چیزی نیست ولی الان باز دوتا دیگه زده خیییییییییییلی نگرانشم 

اگه کسی دکتر خوب سراغ داره خواهشا معرفی کنه 

رویای خودتو بساز

ببرش کلینیک تخصصی پوست و مو "به سیما " 

خ ولیعصر،پایینتر از میدون ونک 

کلا همه پزشکاش عالین ، من شخصا و کلی از آشناهام برای موارد مختلف پیش "خانم دکتر فاطمه جعفری" تو همین مرکز رفتیم و خیلییی خوب جواب گرفتیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه ها ترخدا

دیگه کسی دکتر خوب سراغ نداره

کسی دکتر اشرف نصری میشناسه ؟ بنظرتون چطوره

از دکتر پروین منصوری که نتونستم وقت بگیرم اصلا جواب نمیدن 

رویای خودتو بساز
2738
لطفا حتما بهم پیام بده.فکر کنم می دونم مشکل پسرت چیه‌.ارتباط چشمی کمی داره و با خودش زیاد بازی می کن ...

نه ارتباط چشمی خوبی داره اتفاقا اصلا با خودش بازی نمیکنه یعنی خیلی کم با خودش بازی میکنه . چطور مگه

چه ارتباطی به لک پوست داره؟

رویای خودتو بساز
نه ارتباط چشمی خوبی داره اتفاقا اصلا با خودش بازی نمیکنه یعنی خیلی کم با خودش بازی میکنه . چطور مگه ...

من یه بار پسرمو دکتر مغز و اعصاب برده بودم.اون یه سری سوالات ازم پرسید که مطمئن بشه بچه اوتیسم داره یا نه که یکیش همین بود که بچه روی بدنش لک داره یا نه‌.شما هم برای اطمینان برید پیش یه دکتر مغز و اعصاب یا اعصاب و روان کودکان.

من یه بار پسرمو دکتر مغز و اعصاب برده بودم.اون یه سری سوالات ازم پرسید که مطمئن بشه بچه اوتیسم داره ...

بردم عزیزم نواز مغز هم گرفتن گفت فقط کمی عصبی همین اگه اوتیسم بود تو نوار مغز نشون میداد

رویای خودتو بساز
بردم عزیزم نواز مغز هم گرفتن گفت فقط کمی عصبی همین اگه اوتیسم بود تو نوار مغز نشون میداد

متاسفانه نوار مغز واسه تشخیص اوتیسم نیست.بد نیست یه دکتر خوب ببرید که مطمئن بشید.زیر ۳ سال احتمال بهبودی علائم زیاده.

الان پنج سالشه

باید به مراکزی که گفتار درمانی یا کار درمانی انجام می دن مراجعه کنید.تو نت هست.چون هم متخصصن و هم اکثر مراجعین این مراکز بیماران اوتیسمی هستن این بیماری رو بهتر از دکترها تشخیص می دن.

2706