2733
2734
عنوان

خانومادخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 37 پست
تقریبا مث پسر منه  همه میگن لاغر و ریزه اس

خب پسرکه بایدبیشترباشه ازدخترولی بهداشت گفت طبق نمودارداره میره جلونگران نباش

باهم مهربان باشیم شایدفردانباشیم....😍😍😍
بردمش دکتر دو تا آمپول زد با یه سری قرص استفراغ قطع شد اما اسهال و تب رو داره هنو

من دخترم تبش ب 40درجه رسید

با اینکه یبوست شدید داشت اسهال شد.بی اشتها شد ک دکتر گفت سقف دهنش دونه ریخته بدنش هم چندتا زده بود.گفت دوره اش 14روز هست تقریبا درمانی نداره باید.دوره اش تموم بشه.البته دهان شویه و قطره نیستاتین و ی کرم برای بدنش داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه بیماری ویروسی شیوع پیدا کرده،دختر من گرفته بود اسهال و استفراغ،بردمش دکتر بهتره،تابستونه دیگه هوا ...

اخه تهوع نداره ۶تادندون داره درمیادمیگن قدیمیاازون 

من دخترم تبش ب 40درجه رسید با اینکه یبوست شدید داشت اسهال شد.بی اشتها شد ک دکتر گفت سقف دهنش دونه ر ...

وای خدا خودش کمک کنه

نه که خیلی چاااااق بود حالا چاق ترم میشه

نشسته بود داشت کارتون میدید دیدم هر چی داره تلاش میکنه نمیتونه از جاش بلند شه😢

2740
اره منم شنیدم،موز بده بخوره،کته ماست،سیب رنده کن بذار سیاه بشه بده بخوره،تنقلات و آبمیوه بهش نده،

کته نمیخوره ولی ماست ونعنامیدم میخوره

اونکه مال تهوع

مال بهبود سیستم میکروبی دستگاه گوارش هست. عملکرد دستگاه گوارش رو تنظیم میکنه اسهال یبوست رفلاکس تهوع اینها همه مال دستگاه گوارشن دیگه. به تجویز دکتر بین پنج تا پونزده قطره در روز مجاز هستی بهش بدی

وای خدا خودش کمک کنه نه که خیلی چاااااق بود حالا چاق ترم میشه نشسته بود داشت کارتون میدید دیدم هر ...

راستی دوتا شربت الرژی هم دکتر داده بود یکی نئوتادین یکی هیدروکسی زین ک دومی ک میخورد انگار معتاد ها راه میرفت.خواب اوره ولی میخواست نخوابه

دختر منم خیلی خیلی لاغره و ریزه هیچ کس باور نمیکنه یکسالشه چ برسه 16ماه ولی از این فلفل نبین چ ریزه ها هست.فقط اتیش میسوزونه

مال بهبود سیستم میکروبی دستگاه گوارش هست. عملکرد دستگاه گوارش رو تنظیم میکنه اسهال یبوست رفلاکس تهوع ...

اهامرسی حالاعصرمیبرمش دکترببینم چی میگه

2706