2737
2734

اولا سلام من تازه عضو شدم ولی تقریبا همه‌رو‌میشناسم چونکه می‌خوندم ولی حال نداشتم عضو شم 

حالا مشکل من اینه ک مثلا ساعت ۱به بعد شوهرم میاد اما هنوز ناهار ندارم هرروزم تصمیم میگیرم ایندفعه دگ میجنبم‌و‌ زودتر کارامو میکنم نمیشه

همیشه دیر میرسم همه جا و...

چند سال خواننده خاموش بودم حوصله نداشتم عضو بشم دراین‌حد ریلکسم  

گلم خسته نشدی تایپ کردی؟کمی ریلکس کن بعدا جواب میدم

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ آخ آخ 

دقییییقا مثل من

من فعلا نامزدم اما کلااااا آرومم

تا حالا تو زندگیم استرسو تجربه نکردم

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
2731
برنامه‌ریزی داشته باش. بعد از صبحانه اول ناهار بذار. 

خب چجوری؟ 

کلی هم فک میکنم چی بزارم همیشه همه همه قرارام دیر میرسم همه رو عاصی کردم

عزیزم طوریکه نیست ریلکس بودن عالی عالی هم هست کاشکی منم اینجور بودم 

نه بابا خیلی بده همه میگن چ.بدقولی کلا انگار یکم کندم فرز نیستم با اینکه لاغرم بنظر باید فرز باشم

2738

چیشد کسی نیس بیاین اگ‌راهکار خوبی بدین تهش عکس‌خودمو میزارم تجربه ثابت کرده نی نی سایتیا عشق عکسن

خب چجوری؟  کلی هم فک میکنم چی بزارم همیشه همه همه قرارام دیر میرسم همه رو عاصی کردم

از شب قبل تصمیم بگیر ناهار چی بخورید یا لیست غذایی بنویس بزن به یخچال. همه ساعت ها رو یکم بزن جلوتر. من ساعت های خونم،ماشین و ساعت مچیم ده دقیقه جلوتره. چون بچه هام همیشه دیرتر آماده میشن. برای تمام کارهات لیست بنویس و همیشه اون سخت تره رو اول انجام بده تا انرژی بگیری. 

از شب قبل تصمیم بگیر ناهار چی بخورید یا لیست غذایی بنویس بزن به یخچال. همه ساعت ها رو یکم بزن جلوتر. ...

ممنون بنظر کاربردیه

وقتی قرار داری از چند ساعت قبلش یا حتی شب قبلش وسایلت آماده باشه. کیفتو بپیچ و تمام لباسهاتو مثلاً بذار روی تخت که فقط بپوشیشون و اون لحظه نخوای فکر کنی. وسایل میک آپتم روی میز آماده باشه. کفشهاتم جفت باشه. اینها برای شروعه تا انشاءالله کم کم راه بیافتی 

وقتی قرار داری از چند ساعت قبلش یا حتی شب قبلش وسایلت آماده باشه. کیفتو بپیچ و تمام لباسهاتو مثلاً ب ...

ینی شماها که خوش قولین و همیشه مرتب و فرز در این حد برنامه ریزی دارین?

ینی شماها که خوش قولین و همیشه مرتب و فرز در این حد برنامه ریزی دارین?

من تمام کارهایی که باید انجام بدم رو لیست میکنم. لیست خرید دارم. روی ماشین ظرفشویی یک خودکار و دفترچه هست که هر چیز رو به اتمامی رو یادداشت میکنم و یا تماسهایی که باید بگیرم و کارهایی که نباید یادم بره.  لباسهای دختر کوچکم رو معمولا آماده میذارم روی تختش یا خودش از قبل انتخاب میکنه و ميذاره . خودم سریع آماده میشم. فقط برای مهمونی رسمی لباسمو از قبل آماده میکنم. کیفم همیشه آماده بیرون زدن از خونه است( مدارک ماشین، کلید ماشین و خونه، یک بسته دستمال کاغذی، کیف پول و کارت بانکی ، خودکار و دفترچه کوچک، ضد آفتاب و رژلب، دستمال مرطوب و آدامس همیشه توی کیفم هست )،  یک کیف کوچک لوازم آرایشی مخصوص بیرون همیشه روی میز آرایشم هست. خیلی سخت نیست،  من هم آدم خیلی مرتبی نیستم ولی هیچ وقت تاخیر ندارم. اینکارها رو هم به صورت روتین انجام میدم. خیلی دیگه توضیح دادم. امیدوارم مفید باشه و استفاده کنید. 

من تمام کارهایی که باید انجام بدم رو لیست میکنم. لیست خرید دارم. روی ماشین ظرفشویی یک خودکار و دفترچ ...

تشکر بشدت مفید رود

2706