2737
2739
عنوان

دلم برا خودم می سوزه

266 بازدید | 22 پست

سلام دوستان هر وقت بارداری زنای فامیل رو می بینم دلم برا خودم خیلی می سوزه من حالت تهوع شدید داشتم تا آخر نه ماه از خانواده دور بودم کسی اصلا هوامو نداشت سر کار می رفتم تا روز آخر  بارداری سر کار بودم همیشه ضعف داشتم حس می کردم دارم می میرم حالم خیلی بد بود تازه آخر ش هم بچم اوتیسم شد دلم برا بچم خیلی می سوزه آخه  اصلا تجربه بارداری نداشتم 21 سالم بود الانم سر کار می رم 18 سال سابقه  کار  دولتی دارم ولی بازنشسته نمی کنن خیلی دلم می خواد بچه دیگه بیار م اما می ترسم و از سر کار رفتن  شدیدا متنفر م

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزیزم‌... الهی... درکت میکنم. منم تا پنج ماه ویار شدییید و ضعف داشتم، توی شهر دیگه هستم از خانوادم دورم و خانواده شوهرمم باهام قطع رابطه ان و گفتن حامله ست ک حامله ست... به ما چه..... منم تا الان ک ماه آخرم همش تنها بودم حتی الانم خونه تکونی قبل زایمانمم دارم تنهایی انجام میدم ک بعدش تمیز باشه خونه. چون میدونم کسی نیس ک برام بعدش تمیز کنه یا کمک کنه..‌‌‌. مامانمم ک نیس فوقش خالم یا خواهرم تا ده روز بیان پیشم و برن...

عیب نداره عزیزم خدا بزرگه ان شالله صبر بهت بده برا مراقبت از جگر گوشه ات...  دعا کن بچه منم سالم بیاد بغلم چون تو سونو هاش خیلی مشکل دیده بودن... 

زودتر دومی رو بیار اگر شرایط اقتصادیش رو داری، چون هرچی دیرتر بشه بدتر کم حوصله و کم اعصاب میشی...

الان بچتو دکتر و اینا میبری؟ میتونی براش وقت بزاری؟ چندسالشه؟

الان 37 ساله دختر 12 ساله 21 سالم بود باردار شدم

میشه بگی علایم اوتیسم چیه

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
مرخصی زایمان مگه نمیدن تا دیرتر نشده به امید خدا بچه بیارید و نهایت دو سالم مرخصی بدون حقوق 

سلام دوست عزیز کارم اداری هست ولی کارم زیاده دوران بارداری مرخصی نمی دن فقط دوران بعد زایمان سنم داره بالا می ره اما ناراحتم چون شرایطم با دختر اوتیسم طوری که وقت استراحت تو خونه رو ندارم گویا قسمت آینه من و یک دختر بیمار 

سلام دوست عزیز کارم اداری هست ولی کارم زیاده دوران بارداری مرخصی نمی دن فقط دوران بعد زایمان سنم دار ...

واقعا شرایطت سخته... کاش حداقل وضع مالیت جوری بود ک دیگه سرکار نمیرفتی...

عزیزم‌... الهی... درکت میکنم. منم تا پنج ماه ویار شدییید و ضعف داشتم، توی شهر دیگه هستم از خانوادم د ...

سلام دوست عزیز  الان دختر م رو پیش روانپزشک می برم 12 سالشه شرایطم طوری که باید تو خونه همش کنار ش باشم و برای بارداری دوم اگر بخواهم اقدام کنم وقت استراحت  تو خونه  ندارم به همین خاطر قید بچه دار شدن و زدم خدا کمکت کنه دوست عزیز بچتو سالم بغل بگیری راستی شاغلی دوست عزیز 

2706