2737
2739
خانم خانما بچه هامون دیگه سه سالشون تموم شده بیاین از این به بعد تو اینجا راجع به بچه هامون پست بذاریم و اون تاپیک رو بسپریم به مامانای 2 تا 3 ساله ها
سلام به همه مامانای 2 قلوها.درسا و کسرای من 9 ماهه هستن.خیلی باحالن.میدونید که همه وقتمو پر میکنن.اونا 8 ماهه دنیا اومدن.بعضی کاراشون عقب تر بچه های همسنشون هست.اگه کسی چنین تجربه ای داشته لطفاً بگه.دوستون دارم.خوش باشید
شعله جون سلام چه طوری؟موش موشکات چه طورن؟از طرفم ببوسشون
راستشو بخوای تا قبل از سه سالگی اصلا امتحان نکردم چون اصلا متوجه نمیشدن منم ولشون کرده بودم به امان خدا تا بعد از عید که ارمیا تو حرف زدن بهتر شد و احساس کردم الان موقشه تا بلاخره تونست هم جیششو و هم پوپو شو کنترل کنه ولی ایلیا هنوز هیچی یعنی خودم فعلا کاری باهاش ندارم گذاشتم چند ماه دیگه ولی تو خوش به حالت فکر کنم دو قلوهات تو همه چی جلو بودن بر خلاف ارمی ایلی من که همه کاراشون با تاخیره ..............

فرحناز جون خوش اومدی نی نیای نازتو ببوس چه مزه ای داره یه دختر یه پسر نه؟نگران نباش چون دوقلو های منم تو همه کاراشون از هم سنو سالاشون عقب ترن حتی از دو قلو های هم سنشون اونا تو 5/1 سالگی راه افتادن تو 11-10 ماهگی نشستن والان هم تو حرف زدن خیلی عالی نیستن ولی بینهایت باهوش و شیطونن و زیبا
تو یکم از دو قلوهات بگو و اگه تونستی ازشون واسمون عکس بذار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
لادی عزیز و شعله عزیز سلام دلم خیلی براتون تنگ شده من در این چند وقت اونقدر در گیر بچه ها و کارهای خونه بودم که فرصت نکردم بیام بچه های من هم هنوز مهد میرن و تو صحبت کردن خیلی خوب شدن خیلی از این بابت از مهدشون زاضیم ولی شیطنتشون خیلی زیاد شده حرف حرف خودشونه خوشگلهای من چطورن ببوسینشون