2733
2739
عنوان

ی سوال مهم میشه بیایین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 31 پست
خانواده خیلییی مهمه الان میگین فقط خودمون مهمه ولی من به چشم دیدم.نمونش عموی خودم پدر زنش تو عق ...

خب اینا بستگی ب طرف مقابل داره ک چ جور آدمی باشه

🌺اللهم صلی علی محمد و آله محمد و عجل فرجهم🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده ها چ میدونن عشق چیه وقتی ادم عاشق ی نفر باشه چطور میتونه ولش کنه و بره با کسی دیگه ازدواج ک ...

عشق میدونن چیه

اما همش بعد از شش ماه عادی میشه

شش ماه حداکثرشه ها

همه چیش برات عادی میشه، قیافش، همه چیش

تو میمونی و چندتا چیز

یکی اخلاقش

یکی خانوادش و فرهنگشون

یکی دعواهایی که با شوهرت سر خانوادش میکنی و الی اخر

نمیخام بد بین باشم من اون اقا رو نمیشناسم ولی هرچی خانوادت میگن گوش کن

از ما که متاهلیم بشنو عزیز

خانواده ها چ میدونن عشق چیه وقتی ادم عاشق ی نفر باشه چطور میتونه ولش کنه و بره با کسی دیگه ازدواج ک ...

وقتی یه بار ناراحتت کنه چنان عشق از یادت میره و نفرت جاشو میگیره که خودت هم تعجب میکنی از اینکه یه احساس چقد میتونه سریع عوض بشه

2731
عشق میدونن چیه اما همش بعد از شش ماه عادی میشه شش ماه حداکثرشه ها همه چیش برات عادی میشه، قیافش، ...

اگه پسره خیلی با اخلاق و باشخصیت باشه چی ؟

فکر نمیکنم این چیزا پیش بیاد 

البته هر از گاهی ک توی همه ی زندگیا پیش میاد این مسائل و عادی هس

پس تکلیف عشقشون چی میشه وقتی نمیتونن همدیگرو فراموش کنن وقتی بدونه هم میمیرن

عشقی که بعدا همش بشه دعوا رو میخوای چیکار؟

من چندسال پیش بمدت ۲ سال عاشق یه پسری شدم،میمرد برام و میمردم براش ، منو یه همه آرزوهام رسوند ، چقدر مشاور رفتیم و دعوتش کردیم خونه هامون تا خانواده ها رو راضی کنه اما نشد که نشد 

چقدر من گریه کردم براش، اون اقدام به خودکشی کرد اما الآن که سالها گذشت و من ازدواج کردم میبینم چقدر بچگی کرده بودم،چقدر خودمو‌جلوی خانواده اش کوچیک کردم، خدا رو شکر که اون سال من بهش نرسیدم 

الآن خوشبختیم هزار برابر شده 

خب اینا بستگی ب طرف مقابل داره ک چ جور آدمی باشه

اتفاقا اوناهم عاشق هم بودن ۱ سال قبل عقد باهم بودن تا همین چندوقت پیش از زنعموم میپرسیدم میگف ب عشقم رسیدم ولی الان جلوی همه میگه دیگه هیچ علاقه ای بینشون نیست از بس که اختلاف و دعوا دارن سر این موضوع

2740
عشقی که بعدا همش بشه دعوا رو میخوای چیکار؟ من چندسال پیش بمدت ۲ سال عاشق یه پسری شدم،میمرد برام و م ...

عزیزم همه رو نمیشه باهم مقایسه کرد ما توی سنی هستیم ک دیگه کاملا عاقل و بالغیم و توی چندین سال رابطه هیچوقت حتی کوچیکترین بی احترامی بهم نکردیم و همیشه مثل ناموسش مواظبم بوده

اگه پسره خیلی با اخلاق و باشخصیت باشه چی ؟ فکر نمیکنم این چیزا پیش بیاد  البته هر از گاهی ک ت ...

تو الان در شرایطی نیستی که بتونی درست تصمیم بگیری چون دوسش داری

این حس دوست داشتن چشمتو رو همه چی میبنده عیبا رو نمیبینی

من نمیگم جواب رد بده

اما تفاوت فرهنگی چیز کمی نیست

حتما با اون اقا پیش یه مشاور خانواده برین تاکیدم رو این مساله است

دختر خوب ازدواج مهمونی نیست که بگی دو ساعته میرم خوب یا بد بالخره تموم میشه 

ازدواج بحث یک عمر زندگیه ، بحث توه، بچه های ایندتون، خانواده هاتون همه چی

نه فقط این اقا هرکسی اومد خواستگاریت خوب و ریز بینانه و عاقلانه به مساله نگاه کن خیلی سخته ولی به نفعته که اینجوری باشی

اگه پسره خیلی با اخلاق و باشخصیت باشه چی ؟ فکر نمیکنم این چیزا پیش بیاد  البته هر از گاهی ک ت ...

همین پسر مودب بالاخره یه روز برمیگرده سمت خانواده اش و‌همه چیو فراموش میکنه و ار تو هم میخواد باهاشون خوب باشی 

اونوقت تو میمونی و حسرت یه خواستگاری با عزت ، یه نامزدی و عروسی محترمانه ، سر افکندگی هایی که حلوی فامیلت داشتی و حالا همه چی فراموش شده! کی میفهمه تو از چیا باید گذشتی تا ازدواج کنی؟؟؟ هیچکس حتی شوهرت 

عزیزم همه رو نمیشه باهم مقایسه کرد ما توی سنی هستیم ک دیگه کاملا عاقل و بالغیم و توی چندین سال رابطه ...

ما هم‌اون موقع ۲۶ و ۲۷ ساله بودیم اما عشق کورمون کرده بود 

من دیگه با حرفام اذیتت نمیکنم عزیزم،امیدوارم بهترین تصمیم زندگیتو بگیری و خوشبخت باشی ❤️

2706