2703
2553
عنوان

ی سوال مهم میشه بیایین؟؟

305 بازدید | 31 پست

شما اگه عاشق ی نفر بشین و اونم عاشق شما باشه چندسال بپای هم بمونید اما بعدشم ک خانواده پسره اومدن خاستگاری بخاطر اختلاف فرهنگ و خیلی چیزا ناراضی باشن چیکار میکنید؟اگه پسره پیشنهاد بده ک تنهایی میاد خاستگاری پاش میمونید؟؟جلوی خانوادتون می ایستین؟

🌺اللهم صلی علی محمد و آله محمد و عجل فرجهم🌺

میمونم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

به این مسئله تا حالا خیلی فکرکردم اره می ایستم که بعدا پشیمون نشم چرا برای بدست آوردنش نجنگیدم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2714

من به هیچ عنوان جلوی خانوادم واینمیستم ، اونقدرم بی عزت نیستم که یه پسر تک و تنها بیاد خواستگاریم 

این موضوعات در سالهای بعد از ازدواج همش میشه کدورت و دعوا بین خودتون دوتا ، دیگه عشق و عاشقی از سرتون میپره 

خانوادت صلاحتو میخان اگر ناراضی ان اصرار نکن اونا تجربشون خیلی بیشتره یه چیزایی میدونن که تو ...

خانواده ها چ میدونن عشق چیه

وقتی ادم عاشق ی نفر باشه چطور میتونه ولش کنه و بره با کسی دیگه ازدواج کنه 

وقتی تمام اینده و زندگیشو تو ذهنش باعشقش ساخته

من به هیچ عنوان جلوی خانوادم واینمیستم ، اونقدرم بی عزت نیستم که یه پسر تک و تنها بیاد خواستگاریم&nb ...

پس تکلیف عشقشون چی میشه

وقتی نمیتونن همدیگرو فراموش کنن

وقتی بدونه هم میمیرن

خانواده خیلییی مهمه الان میگین فقط خودمون مهمه ولی من به چشم دیدم.نمونش عموی خودم پدر زنش تو عقد خیلی اذیتشون کرد دختره ام همشششش طرف عموم بود و میگف دیگه اسم بابامو نمیارم ولی این ۱ سالی که ازدواج کردن هررووز جنگ و دعوا دارن سر اینکه دختره میگه باید با بابام خوب باشی.خانواده اخر تاثیرشو میذاره واسه هردو طرف

عزیزم چون دوستش داری و به دستش نیاری ممکنه چندسال بعد حسرت بخوری ولی ولی ولییی اختلاف ها رو از همین الان جدی بگیر که بعد که وارد زندگی شدی خیلی بیشتر حسشون میکنی و ممکنه بخاطرش بین خودت و همسرت بحث پیش بیاد خوووب فکر کن...

2706