2737
2739
عنوان

درمورد تیروئید

167 بازدید | 24 پست

سلامدوستان خوب هستید کسی میدونه کسی کعه تیروئیدش پرکارباشه ممکنه تاثیر رو باردارنشدن بزاره

خدایا کمکم کن بچه میخوام هر چی باشه دختر یا پسر کافیه سالم باشه همین انشاالله این ماه باردارباشم 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه بارباردارشدم و سقط شد ممکنه میگم الان باردارنمیشم از پرکاریشونه کسی تا حالا پرکاربود رفته دکتر عادیشون کرده و باردارشده

خدایا کمکم کن بچه میخوام هر چی باشه دختر یا پسر کافیه سالم باشه همین انشاالله این ماه باردارباشم 🙏🙏🙏

کم کارو میدونم تاثیر داره رو باردار نشدن اما پرکارو نه 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
2738

من امروز دکتر بودم بهم دارو داد گفت تایک ماه بنظرتون البته  اول خدا بعد بنده خدا بنظرتون باردارمیشم اگه عادی شدن خوب شدن

بله تاثیر داره

اجی اگه دارو تیروئیداستفاده کنم و خوب شد باردارمیشم

بله عزیزم اگه مشکل دیگه ای نباشه حتما باردار میشی😍

نه چیزی دیگه بهم نگفت اخه من یبار باردارشدم سقط شد

پس حتما خیلی زود باردار میشی عزیزم😍

مرسی از امید دادنت مرسی انشاالله به حق حسین ابن علی انشاالله باردارشم 😍

2706