2733
2734

سلام خانما ببخشید دخترم ۴ سالشه دوچرخه سواری میکرد بعدش ضربه ای به واژنش وارد شد خیلی گریه کرد بعدش دیدم یک قطره خون رو لباسشه مهبلش هم کمی خونی بود ترسیدم دست بزنم توروخدا خیلی نگرانم لطفا بگید امکان داره بکارتش باشه یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ببرش دکتر عزیزم 

ولی یه استاد داشتبم میگفت بکارت دو قسمته مهم قسمت پایینشه که فقط با دخول پاره میشه واگر از دخرچه یا پرش چیزی باشه فقط  نیمکره بالایی اسیب میبینه

احتمالا بغل پاش جایی اسیب دیده نگران نباش 

مورد مشابه زیاد دیدم عزیزم. نترس واژن اونقد تنگه ک ب هیچ وجه وارد نمیشه چیزه سفت. فقط لبه ی واژن زخم شده. برای اطمینان خاطر ببرش زنان معاینه کنه ولی هیچ نترس زخم شده فقط

عزیزم آگه هم شده باشه بعد دو ماه ترمیم میشه حالا هی برو تو اینترنت بگرد نوشته ترمیم نمیشه آون ماله بزرگا ست ماله بچه ها تا 9 سال بر اثر افتادن یا چیزی خودش ترمیم میشه من 4 ماه پیش بخاطره چنین حادثه ای البته بیا خصوصی ک برات بگم دیوونه شدم بعدش مریص شذم روزگار سختی رو گذراندم، تو همین نی نی سایت با چند نفر دوست شدم ک همیت مشکل و داشتن اولش دکتر گفت آسیب ولی بعذ دو ماه ترمیم شده بود باور کن خدا خودش درستش میکنه، من اوایل خیلی کفر میگفتم ک خدایا آین چیه آفریدی ک ب راحتی آسیب میبینه و ملاک خوبی دختره و اینقد کفر گفتم تا دیدم ن  خدا خودش حواسش ب همه چی هست تو بچه ها ترمیم میشه خداروشکر، یه خانمی هم دیدم ک دقیقا دختر خواهرش تو چرخ به آسیب کوچک دیده بود و بعد یه ماه ک رفتن ترمیم شده بود، آن شالله ک چیزی نیست ولی اینو بت گفتم  آگه هم چیزی بود آرامش خودتو حفظ کنی، و بعد پیش یه دکتر زنان اروم و خوب ببرش ن یه دکتر وحشی ک بچه رو باز کنه بچه وحشت کنه حواست باشه 

من برا همبن مساله کارم ب دعا نویس کشیده شد بخاطره شرایط روحیم بعذش هم ک دکتر گفت سالم بخاطره آون مطب ک نکنه کثیف بوده و وسایلش و تخت و...  وسواسی شدید گرفتم و بدبختی و سقط بچه دومم و 

2706