2733
2739
عنوان

اقدام بارداری ...لطفا بیاین

84 بازدید | 3 پست

خانما من میخواستم این ماه ک پریود شدم بعدش اقدام کنم.از اردیبهشت دیگه قرص جلوگیری نخوردم.

تحت نظر متخصص هستم دوماهه.ازمایش هورمونی کامل دادم سالم بود.خودم و همسرم مکمل هایی ک دکتر داده هم استفاده میکنیم مثل پودر پروکسید و آندروفرتی. 

اما رفتم دندانپزشکی عکس گرفتم دوتادندون عقل نهفته داشتم یکیش رو۱۲ روزه جراحی کردم اون یکی رو مونده جراحی کنم.

دو سه تا دندون ترمیمی هم دارم.

اگه تا ی ماه دیگه کارای دندون پزشکی ام تموم بشه.میتونم بلافاصله اقدام کنم بعد جراحی دندان عقل؟

بعد جراحی کلی ژلوفن کدیین و انتی بیوتیک  بخورم و آمپول دگزا باید بزنم .مشکلی نداره؟

همون ماه میشه اقدام کرد؟

خدایا فندق کوچولوی عزیزم رو به تو می سپارم سالم برسونش بهم ...بی نهایت سپاسگزارم...                                                          اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

درسته ک میگن ژلوفن جلوی تخمک گذاری رو میگیره ؟

آمپول دگزا چی ؟خطرناک نیست ؟

واسه این جراحی ۳ تا دگزا زدم ۲۰ تا ژلوفن خوردم .

اون یکی هم همینا احتمالا 

خدایا فندق کوچولوی عزیزم رو به تو می سپارم سالم برسونش بهم ...بی نهایت سپاسگزارم...                                                          اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خانما خواهش میکنم اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731