2733
2734
اینکه پسرم بعد من آواره میشه😔😔

برات دعا کردم

صبوات فرستادم

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

من دغدغه بچه ندارم ولی اگر فردا بهم بگن مشکلی دارم که لاعلاجه،سعی میکنم به خانوادم ،شوهرم،دوستام نزدیکتر بشم،مهربون تر و با گذشت تر  باشم،خوبی کنم و بیشتر وقت باهاشون بگذرونم،چیزی که مطمعنا حسرتش و خواهم خورد

🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشاله هیچی نیست من ۸ ماهه بابت درد کلیه رفتم و امدم آخرش شن ریزه دفع میکنه کلیم.کلی استرس و نگرانی ...

تو سونو مگه مشخص نشد؟من ۴۰ روز پیش سی تی اسکن گرفتم کلیه هام سالم بود ولی یهویی این درد شروع شد آزمایش دادم سنگ نبود 

من پیش پیش به همه گفتم اگه یموقع چیزیم شد بچمو کی نگه داره. 😔 

گفتی کی؟من گفتم مامانم .هرچی باشه بهتر از زن باباست 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2740

منم مامانمو داداشم که مجرده. 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

آدمی به امید زنده ست عزیزم😔😔😔😔😔😔

سعی کن هیچوقت از رحمت خدا نا امید نشی 

امیدوارم مریض نباشی .قدر زندگیو بچه هاتو بدون  

شاید این یه تلنگره واست!!!😊😊😊😊😊😘😘

حلقومی که حق نگوید,حلق آویز باد!!!!

اینکه سری حلالیت بگیرم و نماز قضاهامو بخونم و روزه هامو که قضا شد 

هرراه به جز راه تو کج خواهد شد بی لطف تو آسمان فلج خواهد شد مامنتظران اگر بخواهیم همه امسال همان سال فرج خواهد شد یاصاحب الزمان ادرکنی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من مامانم مریضه مادرشوهرمم سواد نداره که به درس بچه هام برسه فک کنم بچه های من میمونن زیر دست همون زن بابا😔😔😔

ب اينترنت و سرچ و اينا اعتماد نكن فقط ازمايش بده

ي بار همين اينترنت ده روز زندگي منو پر از نااميدي كرد تا اينكه ازمايش دادم و چيزي نبود

وقتي علاييم رو سرچ ميكرد هممممه جا مطمين نوشته بودن بيماري التهاب روده،زندگيم زهرمار شده بود تا اينكه رفتم كولونوسكوپي و هيچي نبود خداروشكر

توهم ب اين چيزا اعتمادنكن انشالله ك سالم باشي و سايت بالت سر بچه هات باشه هميشه