2737
2739
چرا عزیزم من فک میکنم! ادم باید خودشو برای هرشرایطی اماده کنه  متم تا خالا زیاد به این قضیه ف ...

انشاءالله هیچ وقت تو موقعیتش قرار نگیری تا آخر عمرت به خوشی زندگی کنی

بعصی موقعیتا تا لمسش نکنی قابل درک نیست

من فقط به بچه هام فکر میکنم چون کوچیکن زیر دست و پا میمونن وقتی من نباشم همه باهاشون غریبه ان 😔😔

وقتی خدا بخواد که ما تو این دنیا نباشیم بقیه کارا رو خودش درست میکنه 

دور از جون شما 

ولی بعضی بچه ها مادر بالاسرشون باشه بدتر تربیت میشن لوس و ضعیف میشن بعضیا بدون مادر قوی بزرگ میشن اینو ما نمیتونیم برنامه ریزی کنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی خدا بخواد که ما تو این دنیا نباشیم بقیه کارا رو خودش درست میکنه  دور از جون شما  ول ...

درسته عزیزم ولی حس مادریه دیگه مادرا تو قبر هم نگران بچه هاشونن مطمعنم اون دنیا هم چششون فقط به این دنیاست که هوای بچه هاشون داشته باشن

درسته عزیزم ولی حس مادریه دیگه مادرا تو قبر هم نگران بچه هاشونن مطمعنم اون دنیا هم چششون فقط به این ...

حس مادری که از احساس خدا به بندش بیشتر نیست  واقعا ما ادما خیلی ناتوانیم تو بعضی شرایط هیچکاری از دستمون برنمیاد باید بسپری دست خدا 

برادر من یه بیماری لاعلاج داره بخدا هیچکدوم نتونستیم یه کار کوچیک براش کنیم مامانمم فقط غصه میخوره 

هیچی دست ما نیست همه چی دست خداست نگرانی یه مادر چه کاری از پیش میبره ؟ 

2728
حس مادری که از احساس خدا به بندش بیشتر نیست  واقعا ما ادما خیلی ناتوانیم تو بعضی شرایط هی ...

عزیزم انشاءالله خدا برادرت شفا بده و دل مادرت شاد کنه منم مث تو دو سال تو این موقعیت بودم مساله اینجاست که غصه خوردن مادرت دست خودش نیست نمیتونه بگه چون کاری از دستم بر نمیاد غصه هم نخورم نمیدونم مادر هستی یا نه عجییییب ترین حس دنیاست هم تلخ و هم شیرین

منم داداشم سرطان خون داشت دو سال مادری رو دیدم که در خونه خدا گدایی بچش میکرد از این روصه به اون سفره نذری غصه میخورد دعا میکرد گریه میکرد التماس خدا میکرد ولی امید داشت به درگاه خدا و بعد اون دو سال مادری رو می بینم که زنده است بخاطر بقیه بچه هاش وگرنه خودش هیچ دلخوشی به دنیا نداره

عزیزم انشاءالله خدا برادرت شفا بده و دل مادرت شاد کنه منم مث تو دو سال تو این موقعیت بودم مساله اینج ...

نه عزیزم مادر نیستم برام دعا کن منم این حسو تجربه کنم 

بله میدونم دست خودشون نیست و غصه میخورن و نگرانن ولی میگم کاری از دستشون برنمیاد همه چی دست خداست تا اون نخواد هیچ اتفاقی نمیوفته خدام که قربونش برم دلش به حال مادرای دل شکسته نمیسوزه و کار خودشو میکنه

نه عزیزم مادر نیستم برام دعا کن منم این حسو تجربه کنم  بله میدونم دست خودشون نیست و غصه میخورن ...

انشاءالله خیلی زود این حس با تموم وجودت تجربه کنی سختیاش خیلی بیشتر از خوشیاشه اینو همیشه یادت بمونه

برا مادرت دعا میکنم که خدا دلش شاد کنه با خوب شدن عزیزش .

یه چیزی بگم خیلی به داداشت سر بزن باهاش حرف بزن بگو بخند بهش امید بده درسته مرگ و زندگی دست خداست انشاءالله که شفا تقدیرش باشه

من خیلی وقتا حسرت اون روزا رو میخورم میگم ای کاش خیلی بیشتر باهاش وقت میگذروندم دلم براش خیلی تنگ میشه بعد ۸ سال .من حامله بودم روزای آخر زندگی داداشم و حتی روز آخر ندیدمش   😔😔😔

نه عزیزم بعضی وقتا انقدر درگیر روزمرگی میشیم بزرگترین اتفاق زندگی رو فراموش میکنیم و اونم مرگه .بعضی ...

مثلا یاد مرگ بیفتیم ک چی بشه؟ چرا اتفاقا خیلیا به خودشون تلقین میکنن. 

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2738