2737
2739

سلام.

خانم های گل من سال ۹۰ سزارین شدم و خیلی راضی بودم.الان هفته ۲۶ هستم و حدود ۹ روز هست (یعنی از وقتی از مسافرت اومدم)

زیر دلم کم کم دردش بیشتر شده .دکتر رفتم فقط احتمال زایمان زودرس داده و آمپول و شیاف داده برای اون.(چون بچه اولم تو هفته ۳۶ دنیا اومد)

وقتی بیدار می شم درد خیلی کم دارم ولی یکم می ایستم مثلا دو تا ظرف بشورم یا می نشینم دردم شدید می شه. خودم این حس رو دارم انگار شکمم بزرگ شده از داخل به اسکار سزارین داره فشار می یاره و از داخل گوشت های دلم درد شدید می گیره.حتی تو حالت دراز کش با فشار کم پهلوهام هم از داخل درد می گیره

یعنی ممکنه سزارین قبلیم داره مشکل ایجاد می کنه با اینکه ۷ سال و نیم  گذشته؟

کسی مثل من این مدل درد رو داشته؟

احتمالا فردا برم یک دکتر دیگه .نگرانم بچه نخواد این هفته ها دنیا بیاد😔

.عروسک های زیبا در اینستاگرام با قیمت عالی Ratadolls 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استراحت کن هروقت دردداشتی شیاف بذاریاهر12ساعت دکترمن میگفت هروقت دردداشتی شیاف بذار بالاخرشکم ورحم ...

ممنونم

اگه بدونم علایم زایمان زودرس نیست .می تونم تحمل کنم و استراحت کنم.بیشتر نگرانم.

شیاف پروژسترون دکتر داده.منظورتون همونه؟

2740
من سزارین دوم داشتم  بعد هشت سال و دو مآه،

پس شبیه هم هستیم البته من هنوز زایمان نکردم

سزارین دوم تون رو راضی بودید؟ دقیقا از روی برش قبل بریدند؟

من از سال ۸۸ تا ۹۴ ۳ تا سزارین داشتم امسالم ی سزارین دیگه فقط بخاطر بی حسی درد کمر دارم وگرنه مشکلی ...

شما این مدل درد من رو تو ماه ۶ به بعد نداشتید؟ که انگار داره از داخل بهش فشار می یاد و خیلی درد بگیره؟

عزیزم یه جا خوندم قبلا که بعد از زایمان بچه اول هنوز درد انگشت دست داشتین.منم بعد از زایمان که الان ۴ سال میگذره هنوز گاهی دچار میشم .میخواستم بدونم شما کامل خوب شدین؟،علتش چیه؟

یارب نظر تو برنگردد