2737
2734

بچه هابه نظرتون باسرمایه کم هم میشه توبورس فعالیت کرد؟یه شرکتایی هست که پول میگیرن بعدخودشون خریدوفروش بورس میکنن وسودماهیانه میدن به چه صورته؟

اره از کم شروع کن تا وارد بشی

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حدودا 20تومن من نظرم اینه که طلابخریم اماهمسرم نظرش بورسه

خب تو بورس هم میتونید طلا بخرید بدون هیچ کارمزد و پول اضافه نمیدیدن ولی اگه میخواین وارد بورس بشین مناسب شما نیست 

طلا هم تو بورس فکر کنم ساعت 1.5تا 3ظهر معامله میشه

پسر بی اعصابه روس   фредек

راستش نه خودم نه همسرم اصلاازبورس سردرنمیاریم اماهمسرم یکی ازدوستانش بهش گفته که یه شرکتایی هست که باپول دیگران خریدوفروش بورس میکنن وحرفه ای هستندوسودمیانگین ماهیانه میدن خواستم درمورداینم بدونم

راستش نه خودم نه همسرم اصلاازبورس سردرنمیاریم اماهمسرم یکی ازدوستانش بهش گفته که یه شرکتایی هست که ب ...

باهاش طلای دست دوم بگیرید بعدش بزاریدش توی یه بانک به اضای ضمانت برای وام و با وامی که میگیرید دوباره طلای دست دوم بگیرید اگه توان پرداخت قسط دارید . اینجوری دوبار طلا دارید

2738
راستش نه خودم نه همسرم اصلاازبورس سردرنمیاریم اماهمسرم یکی ازدوستانش بهش گفته که یه شرکتایی هست که ب ...

آره اونام هست داداش خودمم انجام میده ولی سالیانه حساب سری انجام میده نه ماهیانه...

سودوامش چنددرصده

وامهای مختلفی با عناوین مختلفی وجود داره و با سودهای متفاوتی . سود بالا نمیارزه. و وامی هم عنوان ازاد یا متفرقه باشه بگیرید بهتره چون اگه وامی بگیرید که عنوان خرید وسیله یا خونه یا ... باشه فقط از نظر شرعی میتونید تو همون راه استفاده کنید ازش

میشه یکم توضیح بدین برام ممنون میشم همسرم خیلی دوستداره این کاروبکنه

خب داداش خودم که بهش پول میدن میگیره آخر سال حساب رسی هست و یه درصد رو پول میده حالا کسی خواست که پولشو با اون درصده میگیره نخواست هم که اون درصده میاد رو پولش و سرمایش بیشتر میشه ولی قبل از یه سال به هیچ وجه به کسی پولی نمیده