2733
2739

سلام عزیزانم❤️

عزیزان رأس ساعت ۲۲:۳۰ همگی با هم 🙏۱۰۰ بار ذکر «ایاک نعبد و ایاک نستعین» + ۱۰۰ بار ذکر «استغفرالله ربی و اتوب الیه» 🙏با تمرکز کامل میگیم.کسانیکه مایلند لطفا اعلام کنن و اگر ممکنه دوستاتون صدا کنین که بهتره چهل نفر باشیم.خیلی التماس دعا

به تعبیر استاد برجسته مرحوم آیت الله بهجت : هر جا کم آوردی، حوصله نداشتی، گرفته بودی، پول نداشتی، باطریت تموم شد تسبیح را بردار و صد مرتبه بگو استغفر الله ربی و اتوب الیه ...آروم می شوی ... استغفار فقط برای توبه و آمرزش از گناهان نیست...

اول از همه واسه سلامتی و فرج امام زمان همگی با هم دعا می کنیم❤️❤️❤️❤️
-دوستان مهربونم امیدوارم به زودی زود هرچه گره تو زندگیتونه باز بشه و شادی جاودانه نصیبتون بشه❤️
-امیدوارم بانوان منتظر سرزمینم سال۹۸ نینیشون تو بغل بگیرن و لذت دنیا رو ببرن❤️
امیدوارم مادران باردار خدا نینی سالم و صالح با زایمانی آسان و طی مسیر راحت بهشون هدیه بده❤️
امیدوارم دختران سرزمینم به زودی زود ازدواج موفق با کسی که لیاقتشون داره داشته باشن😍
امیدوارم هر کسی آرزوشه خونه دار بشه تو همین امسال تحقق پیدا کنه😘
امیدوارم مردهای سرزمینم همگی سرفراز و عاقبت بخیر و بهترین شغلها نصیبشون بشه🙏🌹🙏
خلاصه تک تکتون به هر آنچه در دل دارین به زودی زود برسین و از مشکلات نجات پیدا کنین❤️
من اگر نتونستم کامنتها رو تک تک جواب بدم عذر خواهی می کنم ،لایک کردن نشونه حضورتونه سروران گرامی

لطفا تمام انسانهای روی کره خاکی مخصوصا دوستان تاپیک رو بیاد بیارید و در آخر و بعد از خودتون من حقیر

خدایا شکرت❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738