2737
2739
عنوان

و باز شوهرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا استارتر با حرفات فکر میکنم دوسش نداریا 😳

قدرشو بدون یکلحظه فکرکن اون بهت اونجور بگه چه حالی میشی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
طلاقش میدم

خب خواهرم مراعات کن . دلش رو نشکن 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738

راستشو بخوای ناراحت نشو اگه اینو میگم بخاطر هودته 

شما احساس میکنم هنوز از لحاظ عقلی امادگی ازدواج رو ندارید وچدا اینو میگم چون بشددت ادم دهن بینی هستید

خودت باش مگه بخاطر دیگران داری زندگی میکنی .فلانی اینو گفت بهمانی اونو کفت .خجالت اوره 

ولا شوهرت حق داره 

حالا برو منت کشی کن  

خدای مهربونم همیشه تو زندگی دستمو گرفتی ورهام نکردی همیشه بهترین ها رو بهم دادی بهترین شعل همسر پخونهخانواده بچه دوستان وهمکارلن حتی تو فضای مجازی مهربونترین ادم ها رو سر رهم قرار دادی خدایا میدونم دخترم به لطف خودت خوب میشه راه میوفته حرف میزنه هیچ جیز غیر ممکن برای خدا وجود نداره میدونم نا امیدم نمیکنی 

یعنی الان با این جملات و طرز بیانت کاملا به شوهرت حق دادم راجع به حرفایی که قبلا بهت زده بود😒😒😒ببین خانمی یه جمله رو به حالات خیلی متفاوتی میشه مطرح کرد که همشون یه مفهوم رو میرسونن.... رو حرف زدنت بیشتر کار کن تا نیاز به منت کشی و ... نباشه