2733
2734
وله رها گرفتتش😂😂😂😂

بابا شما خیلی بدین بیچاره داشت به زمینی بودنش شک میکرد 😂😂😂😂😂

کدومتون مطالب علمی انبه رو گذاشت😂😂😂😂😂😂😂

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قبول باشه 😍😍برو بخواب شبت بخیر 😍😍🌷🌷

ندیدم که اخرشم😅

انقدر موش و گربه بازی کردم ناکام موندم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2731

ماشالله چه چشمایی داری دلی جونم🤗

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
بابا شما خیلی بدین بیچاره داشت به زمینی بودنش شک میکرد 😂😂😂😂😂 کدومتون مطالب علمی انبه رو گذاشت ...

من که حوصله ام نگرفت اومدم بیرون مطالب علمی هم نمیدونم والا 

@zohre1993‍  بیا اینجا دختر

@رهاگشته    مریم بوود 🤣🤣🤣

اخه گیر داد به یه چیزی ادم شک میکنه دیگه 

اگه فقط انبه بود یه چیزی 😁😁

من براش روش تاپیکو گفتم ندیده پنداشت 🤣🤣

از خواب خسته ام ، به چیزی بیشتر از خواب نیاز دارم...چیزی شبیه بیهوشی برای زمان طولانی ...شاید هم از بیداری خسته ام، از این که بخوابم و تهش باز بیداری باشد...کاش میشد سه سال یا شش سال یا نه سال خوابید و بعد بیدار شد..نشد  هم نشد
2738
باشه عزیزم

🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍وایییی چقد شکلت شبیه نقاشیه مینیاتوری به تو میگن 😪😪😪😪چرا من خوشگل نیستم 😩😩😩😩😩خیلی زیبا و جذاب 😘😘😘😘😘😘 میشه تو  و مینا زن من بشید 😒😒😒😒

دلی ماشاءالله بهت چه جیگری هستی😘

عزیزمیییییییی ❤️❤️

تو‌دو‌نفره گذاشتی من ندیدم 😢😢

از خواب خسته ام ، به چیزی بیشتر از خواب نیاز دارم...چیزی شبیه بیهوشی برای زمان طولانی ...شاید هم از بیداری خسته ام، از این که بخوابم و تهش باز بیداری باشد...کاش میشد سه سال یا شش سال یا نه سال خوابید و بعد بیدار شد..نشد  هم نشد
2706