2733
2734
عنوان

خانما چکارمیکنید که...

98 بازدید | 13 پست

خیلی زود پریود بشید..روش خیلی موثر میخوام

تاریخش دقیقا با حرکتم به مشهده یعنی قشنگ کوفتم میکنه..میخوام زودتر بشم تا تو سفر پری نباشم😑 موعدم هم۲۷هس..یعنی بدون زیارت هم میمونم خیلی بده بعد از ۱۲سال میخوام برم

جان عزیزت لایک نکن  

من رازیانه خوردم شیرم زیاد بشه سر سه روز پریود شدم 😂😂😂 وگرنه نمیخواستم تا دوسالگی بچم پریود بشم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من رازیانه خوردم افتادم جلو

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
من رازیانه خوردم افتادم جلو

یعنی زودتر شدید؟روزی چند لیوان خوردید؟

دو روزه میخورم هنو اتفاقی نشده😑

میترسم فقط بزاره خون ریزم بعدا بیشتر بشه قشنگ سرویس کنه دهنمو

جان عزیزت لایک نکن  
یعنی زودتر شدید؟روزی چند لیوان خوردید؟ دو روزه میخورم هنو اتفاقی نشده😑 میترسم فقط بزاره خون ریزم ...

توسیکلم فقط یکی دولیوان خوردم 5روز زودترشدم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚