2737
2739
عنوان

با خانواده بی شعور همسر چه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 875 بازدید | 57 پست
پس یه بار جواب بده بگو من اینطوری دوست دارم یا بگو همسرم این طوری میپسنده

من خيلي مشكل دارم باهاشون هر دفعه هم كه ميگم از فلان كارتون ناراحت شدم فرداش دوباره همون كارو با يه مدل ديگه ميكنن اصلا جوري كه متوجه ميشي هيچ هويجم حسابت نمي كنن 

عادت ندارم درد دلم را به همه کس بگویم پس خاکش میکنم زیر چهره خندانم تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهت تسلیت میگم.به بدبختی من گرفتار شدی.منم با این سازای مزخرفشون فقط سوختم

البته گیراشون سر حجاب بود منم بی حجاب نیستما ولی میگفتن همه جا باید چادر سرت باشه حتی جاهای تفریحی

منم اصلا گوش ندادم الان هرطور ک دلم میخواد میپوشم و هیچ زری نمیزنن

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
من هیچوقت خواهر شوهر نمیشم خداروشکر هه هه

فقط من درکت میکنم، انتطار دارن از صبح تا وقت خواب ارایش و هر روز رنگ و اینا، موهام رو گذاشتم  مشکی بشه بسکه این مادرشوهر نق زد رقتم رنگ کردم،  بایا به شما چه من ساده خوشگلم، عیب  و ایرادی  ندارم میگن هر روز اتو مو بزن، بابا موهام از بین میره خب، حاریم ساعت یازده شب تو مسافرت تو چادر،  میرفت صورتش رو میشست و باز ارایش میکرد، من این سبکی نیستم بدم میاد

2742
2740
 من عروس هستم.تو موقع مریضی مادرشوهرم کار و زندگیم ول کردم رفتم چند ماه بش رسیدم.موقع کار کمکش ...

زیادی محبت کنی میشه وظیفه من نمیدونم اینا که اینقدر وابشته به پسرشون هستن چرا زنش میدن

فقط من درکت میکنم، انتطار دارن از صبح تا وقت خواب ارایش و هر روز رنگ و اینا، موهام رو گذاشتم  م ...

وای دقبقا همین توقع رو دارن من ک موهامو اصلا رنگ نکردم و  کلی کلاس گذاشتم و مقادمت کردم شوهرمم بی رنگ دوس داره