2737
2739
عنوان

سلام کسی هس برا ی درددل؟

270 بازدید | 42 پست

میخوام راهنمایی هم بکنین

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جان

من زیاد آشنا نیستم الان چطور تاپیک بزنم همه بخونین؟

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
2740

قبل عید مامانم بدجور مریض شد همه اقوام اومدن عیادت بجز خواهر شوهرم که زنداییمم هست

بعد یکهفته که حال مامانم خوب شد خواهر شوهرم بمن زنگ زد منم جوابشو ندادم و اونم پیغام فرستاده بود که رویا بیاد دم خونم منم ردش میکنم اون تلفن منو رد میکنه درحالی ک من فقط جوابشو ندادم بعد چن بار ز زدن

2706