2733
2734
عنوان

پلیکتازی کلیه توروخدا اگه جنینتون داشته بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 34 پست
سلام به منم همینو گفتن. شما رفتی پیش دکتر چی گفت؟ میشه منو از نگرانی در بیاری؟

عزیزم مال من گفت اصلااا مشکلی نیست و اینکه تا ۲۲ هفته رفع میشه یک هفته دیگه ازمایش مجدد دارم که انشاءالله رفع شده توام نگران نباش برو دکتر 😚

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
عزیزم مال من گفت اصلااا مشکلی نیست و اینکه تا ۲۲ هفته رفع میشه یک هفته دیگه ازمایش مجدد دارم که انشا ...

ببخش وقتتو میگیرم. من غربالگری اول که انجام دادم دکترم گفت غربالگری دوم فقط سونوی آنومالی رو انجام بده آزمایشش لازم نیست.چون جواب غربالگری اول خوب بوده. حالا که کلیه بچم اینجوری شده باید آزمایش انجام بدم یانه. شما انجام دادی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخش وقتتو میگیرم. من غربالگری اول که انجام دادم دکترم گفت غربالگری دوم فقط سونوی آنومالی رو انجام ب ...

نه اگه دکترت لازم باشه برات امینو مینویسه عزیزم انشاءالله لازم نیست و اینکه برای هفته ۲۲ برات سونوی مجدد مینویسه که رفع شدگیش مشخص شه😘😍

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
نه اگه دکترت لازم باشه برات امینو مینویسه عزیزم انشاءالله لازم نیست و اینکه برای هفته ۲۲ برات سونوی ...

رفتم پیش دکتر ناهنجاریهای جنین. گفت اگه پسر بود هیچ اقدامی نمیکردیم چون رفع میشه.ولی حالا که دختره امکان داره با مشکلات ژنتیک همراه باشه.چون جفت کلیه ها هم هست. برام آمنیوسنتز نوشته.شنبه باید انجام بدم. برام دعا کنید دخترم سالم باشه😔😔😔

2731
رفتم پیش دکتر ناهنجاریهای جنین. گفت اگه پسر بود هیچ اقدامی نمیکردیم چون رفع میشه.ولی حالا که دختره ا ...

عزیزم اشکال نداره بخدا چیزی نیست من تو نی نی سایت از خیلیا پرسیدم میگفتن حتی اگه رفع نشه بعد تولد بااولین ادرار رفع میشه

انشاءالله که چیزی نباشه😔

نیست برات دعا میکنم دختر نازت سالم سالم باشه😘

2740
قربونت عزیزم. امروز انجام دادم آمنیوسنتز. خیلی بد بود😟😟😟😟😟

عزیزم درد داشت؟فدات استراحت کن شنیدم بعدش باید استراحت کامل داشته باشی جوابش کی میاد؟😘

عزیزم درد داشت؟فدات استراحت کن شنیدم بعدش باید استراحت کامل داشته باشی جوابش کی میاد؟😘

سلام عزیزم. خوبی؟ پلیکتازی کلیه پسرت چی شد؟ سونو دادی؟آزمایش دادی؟ میشه بگی؟دکتر چی گفت؟

سلام عزیزم. خوبی؟ پلیکتازی کلیه پسرت چی شد؟ سونو دادی؟آزمایش دادی؟ میشه بگی؟دکتر چی گفت؟

سلام فدات خوبم تایپک اخرمو بخون خواهر توچی شد دادی ازمایشو؟

سلام فدات خوبم تایپک اخرمو بخون خواهر توچی شد دادی ازمایشو؟

عزیزم خوندم. دکتر ژنتیک به من گفت جنسیت پسر باشه اصلا لازم نیست که سل فری یا آمنیو سنتز بدی. توی پسرا اکثرا پلیکتازی اتفاق میفته. من چون بچم دختره باید انجام میدادم. خداروشکر سالمه و چیزیش نیست. فقط دکتر گفت بازم سونوی آنومالی بدم که بررسی بشه رفع شده یا بیشتر شده

عزیزم خوندم. دکتر ژنتیک به من گفت جنسیت پسر باشه اصلا لازم نیست که سل فری یا آمنیو سنتز بدی. توی پسر ...

خداروشکر الهی خیر نبینه دکتر منو اینقدر ترسونده که دارم سکته میکنم

خداروشکر الهی خیر نبینه دکتر منو اینقدر ترسونده که دارم سکته میکنم

خدانکنه سکته کنی. دکترا فقط دنبال پولن.دکتر من گفت اگه پسر بود کلا پلیکتازی رو نادیده میگرفتیم.ولی بازم باید سونو بدیم توی بارداری که چک کنیم اندازه رو. انشاالله که یا تا آخر بارداری رفع میشه یا با اولین ادرار بعد از تولد