2726

سلام بچه ها من دیروز سونوی انومالی دادم 

۱۷ هفته و ۵ روزم هست و بچم پسره

تویه سونوم نوشته پلیکتازی در دو کلیه جنین دیده میشور

قطر لگنچهAp 

۴/۲کلیه چپ و ۴ کلیه راست 

دکترم منو فرستاده پیش یه دکتر تو مرکز ناباروری میترسم دارم دیوونه مشم اشک چشمام بند نمیاد

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔ای خدا امام رضا کمکم کنین بعد این همه سختی دادینش

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2728
من نمیدونم عزیزم ولی برای سلامتی نی نیت صلوات فرستادم ایشالا چیزی نیست

ممنون💚بخدا دارم از فکرش دیوونه میشم

نمیدونم

بازم ممنون اومدی دارم میمیرم الان باید برم دکتر😔

بازم ممنون اومدی دارم میمیرم الان باید برم دکتر😔

دعا میکنم چیزی نباشه نگران نباش

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
عزیزم نترس یه خورده کلیه اش ورم داره انشالا میبری دکتر خوب میشه

خوب میترسم چرا باید ورم کنه کوچولوعه که😔وای دارم میمیرم

خوب میترسم چرا باید ورم کنه کوچولوعه که😔وای دارم میمیرم

یهو پیش میاد گاهی با دارو خوب میشه گاهی هم متولد که بشن خوب میشه حالا ببین دکترت چی میگه استراحت هم داشته باش و استرس نداشته باش

یهو پیش میاد گاهی با دارو خوب میشه گاهی هم متولد که بشن خوب میشه حالا ببین دکترت چی میگه استراحت هم ...

واییی مرسی از انرژی مثبتت 😙امروز دکتر بودم بهم گفت اصلااا اصلا مشکلی نیست و حتی داروهم نمیخواددچون خیلی خفیفه😍وای خدایاشکرت

واییی مرسی از انرژی مثبتت 😙امروز دکتر بودم بهم گفت اصلااا اصلا مشکلی نیست و حتی داروهم نمیخواددچون ...

ااا خدا روشکر خوب من دیده بودم مشابه وضعیت شما رو 

برای نی نیم دعا کن سالم بیاد بغلم مرسی عزیزم

ااا خدا روشکر خوب من دیده بودم مشابه وضعیت شما رو  برای نی نیم دعا کن سالم بیاد بغلم مرسی عزیز ...

😚😍ای جونم انشاءالله سالم و به موقع بیاد بغلت و زندگیتو باصدای خنده هاش شیرین کنه😚

2706