2733
2739
عنوان

احتمال بارداری

254 بازدید | 28 پست

سلام دوستان من ۵۰روز پیش رابطه سطحی داشتم و بعد بخاطر کمردرد واینا آزمایش باردارب دادم منفی بود(۲۱روز بعدرابطه)و فرداش ی پریود ۳روزه داشتم معمولا پریودام ۳ ۴ روزه،و همچنین ۳۰،۴۰،۴۵روز بعد رابطه آزمایش منفی و منفی و آخری ۰بود،دکترم میگ باردار نیستی،اما این ماه ۹ باید پریود میشدم اما ۶روز پیش ی لک خونی و قهوه ای دیدم و دیگ چیزی ندیدم،دیروز هم ک موعدم بود ی لک خونی دیدم و دیگ چیزی نیومد،تابحال اینجوری نشده بودم،خواهش میکنم اگ تجربه ای دارین بگین تمام این مدت هم استرس دارم و داشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فک کنم جایگزینی بوده که رحمت رد کرده-اماده میشی برا بارداری-ولی برا اطمینان چیزای خطرناک نخور تا پریودت

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹
2738
فک نکنم باردار باشی برو سنو ببین کیست نداری 

روز ۳۰ رابطه سونو رفتم رحمی و واژینال،ضخامت رحم۵میلی متر بود و دکتر سونوگرافی گفت کلی کیست توی تخمدانت هست به دکترم ک نشون دادم گفت تنبلی تخمدان داری توی برگه سونو نوشتهpcoمنشیه دکتر میگفت این دکتر سونوگراف دقیق نیست،میترسم چیزی بوده باشه ک این دکتر ندیده باشه ولی خب بعد اون من آزمایشم روز ۰ ۴۵شده خیلی میترسم،امکان داره نشون نداده باشه؟یا خارج رحمی باشه؟البته پهلو درد و پا درد و کمر دردو لگن  داشتمو ترشح سبز ک دکتر احتمال عفونت داده و آزمایش تیرویید نوشت،چقد احتمال داره اشتبا شده باشه و من باردار باشم😔😔😔😔

فک کنم جایگزینی بوده که رحمت رد کرده-اماده میشی برا بارداری-ولی برا اطمینان چیزای خطرناک نخور تا پری ...

یعنی شما میگی من باردارم؟رابطم ۵۰ روز پیش بوده و من ۲۱ روز بعد رابطه پریود شدم روز قبل پریودم آزمایشم منفی بوده و ۴۵ روز بعد رابطه هم منفی بوده بعد اون رابطه ای نداشتم دیروزم بی بی چک منفی بود

2706