2733
2739
عنوان

علایم بارداری

59 بازدید | 7 پست

سلام دوستان عزیزخوبید

بچه هامن امروزموعدپریمه امافعلا نشدم ماه گذشته هشتم شدم یه هفته مونده به پریم همیشه سینه هام دردمیگرفت که ابن ماه دردگرفت اماسریع خوب شدالانم نزدیک یه هفتست دردپری دارم ونشدم فعلا امکان داره ک باردارباشم این ماه بالترزول واچ ام جی وامپول سینال اف توتخمدان چپم تخمک بالغ داشتم

به قطر23و17امکان داره ک باردارشده باشم علایم دردپری  تکررادرارم یکم دارم بعضی وقتاهم پهلوچپم دردمیگیره بیبی بذارم مشخص میسه بنظرتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم معلوم شه من یه هفته ب پری گذاشتم هاله انداخته ولی واسه همه یجور نیس میگن بعضیا زودترنشون میده بعضیا دیرتر

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2728

امیدورام ک نینیم اومده باشه تودلم شوهرم بازپشیمون شده میگه فعلانمیخوایم بعضی موقع میخوادبعضی موقعم ن منم ازخانوادم دورم ن خواهری دارم ن برادری دعاکنیدبرام خیلی دوستدارم ک یکی وداشته باشم کوحداقل کنارم باشه شوهرمم صبح میره سرکارتادوازده شب

2740