2737
2734
عنوان

اصفهانی ها میشه بیایید

261 بازدید | 28 پست

سلام دوستان

مرکز سونوگرافی خوب مرکز شهر میخوام که زود کارم رو انجام بدن . باردار نیستم طرف راست شکمم چند ماهه خیلی درد داره 

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهرامی سراسیمین.

خودشون متخصص هستن .همسرسونم سونو اینا رو انجام میده

نوروزی دروازه شیراز اما لاخلاق نداره اصلا.

امضاتونو شدید قبول دارم.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2728
من سونوگرافی میرداماد میشناسم برای سونو سه بعدی وغربالگری رفتم راضی بودم.خیابون میرداماد روبروی پمپ ...

ممنون . دوره بهم طرفای توحید و حکیم نظامی میخوام عزیزم

دکترناجی اولین کوچه سه راه سیمین 8صبح باشی سریع نوبت میده.تلفتشو بگیر از نت زنگ بزن نوبتت میده

ممنون عزیزم.سونوگرافیست خانوم یا اقا

2740
بهرامی سراسیمین. خودشون متخصص هستن .همسرسونم سونو اینا رو انجام میده نوروزی دروازه شیراز اما لاخلا ...

عزیزم😘

یجا بهم معرفی کن خانوم باشه سونوگرافیستشون

ممنون . دوره بهم طرفای توحید و حکیم نظامی میخوام عزیزم

اول شیخ صدوق سوتوگرافی شفا .باید تلفنی نوبت بگیری.دوتا سونوگرافیست دارن همیشه یکس دوروزه معمولا نوبت میدن

هیچی  
دی تو امادگاه دقیقه ولی دو ساعت معطلی داره  ۸ صبح اونجا باش پذیرش میشی

ممنون گلم  طرفای سیمین و حکیم نظامی و نهایتا توحید میخام . جایی ک خانوم باشه مسئولش

اول شیخ صدوق سوتوگرافی شفا .باید تلفنی نوبت بگیری.دوتا سونوگرافیست دارن همیشه یکس دوروزه معمولا نوبت ...

ممنونم گلم 🌷🌷

شمارشون رو توی نت پیدا میکنم .

بهرامی سراسیمین. خودشون متخصص هستن .همسرسونم سونو اینا رو انجام میده نوروزی دروازه شیراز اما لاخلا ...

عزیزم اینجا خانومن یا آقا سونوگرافیستشون ؟ 

عزیزم اینجا خانومن یا آقا سونوگرافیستشون ؟ 

خانم نوروزی رونمیدونم .

اما سراسیمین اقا هستن.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2706