2733
2739

من چرا دوبار رفتم سونو فقط میگن قلب تشکیل شده و صداش رو نمی زارن گوش کنم. الان ۸ هفته ام

خدایاااااا مرسییییییییی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ب من دکتر گفت تا ۱۰ هفته ضرر داره 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2738
خوب زوده هنوز واسه چی 8 هفته دو بار رفتی سونو یه بار میرن سونو قلب بعضی تازه 8هفته قلب میبینن تاز ...

آخه لک بینی داشتم .تو سونو نوشته بود هموراژی خفیف داری نگران شدم آخه دوتا ن😍

خدایاااااا مرسییییییییی😍

اوایلش جنین کوچیکه بهش فشار میاد

منم ۷ هفته فقط گفت قلبش میزنه

هفته ۱۲ صداشو گزاشت

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

من ۶ هفته بودم  صدای قلبشم دکتر گزاشت گوش دادم😍😍😍

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

یادم‌نمیاد چند هفته بودم پسرم الان ۴ سالشه دیروز فایل صوتی صدای قلبش که اون موقع ضبط کرده بودم رو گوش دادم کلی ذوق کردم😍

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
2706