2733
2739
وای چقد زیاد اذیت نمیشی

الان که به دنیا اومد. ولی خیییییلی سنگین شده بودم واقعا داشتم میترکیدم. بچه مم درشت شده بود خلاصه تا اومد بیرون مردم و زنده شدم

خدایا میخوام صبور و خوشحال و خوشبین باشم... کمکم کن لطفا😘
اخه من هروز ورزش میکنم شاید به خاطر اون باشه خدا کنه زیاد چاق نشم چون وسواس لاغر شدن گرفتم خسته شدم ...

چیزای مقوی بخور الان مادری مسئولیت داری.بعدا وزنت برمیگرده نگران نباش.فقط چیزای الکی پرکالری نخور.ولی نخوردن هم برای خودت بده هم بچه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذا کم میخوری؟ دکترت نظرش چیه؟ حتما مولتی ویتامین بخور 

اخه ورزش میکنم خودم دوس ندارم چاق شم هفته ۱۸ بعد انومالی رفتم گفت همه چی نرماله دیگه نرفتم میخوام هفته بعد برم 

2728
وای خدا کنه من اینجوری نباشم چون از غصه میمیرم

عزیزم بدنا با هم فرق دارن، من 53 کیلو بودم، دکترم بهم گفته بود تا 12 کیلو میتونستم وزن اضافه کنم، شش ماه بعد از تولد دخترم دوباره شدم 53، هنوزم همونقدرم. تغذیه سالم داشته باشی وزنت زیاد اضافه نمیشه

خانما ببخشید یه سوال  من دوستم حامله ست دکتر بهش گفته ۶۰٪ پسره هست بچه /هنوز ۴ناهش پر نشده سه ...

به من گفت ۷۰درصد پسره و ۲ماه بعد گفت دختره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
اخه ورزش میکنم خودم دوس ندارم چاق شم هفته ۱۸ بعد انومالی رفتم گفت همه چی نرماله دیگه نرفتم میخوام هف ...

ورزش بکن ولی رژیم نگیر رژیم ممنوعه تو بارداری. هفته بعد حتما بهت میگه که وزنگیری بچه چطور بوده 

2740
عزیزم بدنا با هم فرق دارن، من 53 کیلو بودم، دکترم بهم گفته بود تا 12 کیلو میتونستم وزن اضافه کنم، شش ...

اخه من خودم قدم ۱۶۸ وزنمم قبل بارداری ۶۷ بوده خدا کنه زیاد چاق نشم چون خیلی زحمت کشیدم تا لاغر شدم

ورزش بکن ولی رژیم نگیر رژیم ممنوعه تو بارداری. هفته بعد حتما بهت میگه که وزنگیری بچه چطور بوده 

نه رژیم نمیگیرم فقط بعضی وقتا هنوز حالت تهوع دارم بعدش بالا میارم میترسم این رو بچه تاثیر بزاره

اخه من خودم قدم ۱۶۸ وزنمم قبل بارداری ۶۷ بوده خدا کنه زیاد چاق نشم چون خیلی زحمت کشیدم تا لاغر شدم

تو شیردهی لاغر میشی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌