2733
2739

سلام عزیزانم❤️

شبتون بخیر و شادی

امیدوارم بحق قلب قرآن همگی به هر آنچه در دل دارین به زودی زود برسین و دلشاد بشین

عزیزان تلاوت ۶۰ بار سوره پربرکت یاسین و هدیه ثواب آن به حضرت سیدالشهدا بسیار مجربه که علاوه بر ایشون ما ثوابش رو به آقا امام زمان و مادر بزرگوارشون نرجس خاتون و حضرت زهرا هدیه می کنیم.

و تا ۶ روز میشه ختم رو تمام کرد

کسانیکه مایلند لطفا اعلام کنید چندتا میتونید تا ساعت ۱۲ شب روز جمعه تلاوت کنید

خیلی التماس دعا دارم من حقیر واسه مشکلی که درگیرش شدم ،یک دنیا ممنون عزیزانم❤️

اول از همه واسه سلامتی و فرج امام زمان همگی با هم دعا می کنیم❤️❤️❤️❤️
-دوستان مهربونم امیدوارم به زودی زود هرچه گره تو زندگیتونه باز بشه و شادی جاودانه نصیبتون بشه❤️
-امیدوارم بانوان منتظر سرزمینم سال۹۸ نینیشون تو بغل بگیرن و لذت دنیا رو ببرن❤️
امیدوارم مادران باردار خدا نینی سالم و صالح با زایمانی آسان و طی مسیر راحت بهشون هدیه بده❤️
امیدوارم دختران سرزمینم به زودی زود ازدواج موفق با کسی که لیاقتشون داره داشته باشن😍
امیدوارم هر کسی آرزوشه خونه دار بشه تو همین امسال تحقق پیدا کنه😘
امیدوارم مردهای سرزمینم همگی سرفراز و عاقبت بخیر و بهترین شغلها نصیبشون بشه🙏🌹🙏
خلاصه تک تکتون به هر آنچه در دل دارین به زودی زود برسین و از مشکلات نجات پیدا کنین❤️
لطفا تمام انسانهای روی کره خاکی مخصوصا دوستان تاپیک رو بیاد بیارید و در آخر و بعد از خودتون من حقیر

خدایا شکرت❤️

من ۳ تا میخونم😍اسممو بنویس

نیتمم فک‌کنم همه فهمیدن دوتا لباس دارم فروش بره یه نذری دارم تا جمعه پول ندارم براش کاش جور شه

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک بار ابجی حاجتت روا گلم التماس دعا💖💖

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2731
من ۳ تا میخونم😍اسممو بنویس نیتمم فک‌کنم همه فهمیدن دوتا لباس دارم فروش بره یه نذری دارم تا جمعه پو ...

امیدوارم به هر آنچه در دل داری به زودی زود برسی عزیز دلم

التماس دعا🙏🌹🙏❤️

خدایا شکرت❤️
2738
2706