2737
2739
عنوان

درد همیشگی 😢

157 بازدید | 11 پست

امشب 12 شبی هست که دیگه تو شکمم نیستی😔یه حس کلافگی عجیبی دارم..برای اولین بار تو این چند روز به اصرار بقیه از خونه زدم بیرون ولی تمام مدت دلم میخواست برگردم خونه..احساس میکنم وقتی تنها تو خونه هستم بهتر میتونم باهات باشم..عزیزم دلم فقط تورو میخواد...این روزها هیچ چیز برام ارزش نداره حاضرم همه چیزمو بدم ولی تو هنوز تو شکمم باشی😭احساس یه بازنده رو دارم... احساس مادری که قرار نیست هیچ وقت بچشو ببینه😢قرار نیست هیچ وقت صداشو بشنوه..کاش همش یه کابوس بود کاش یهو از خواب میپریدم...

خیلی تنهام کوچولوی نازم😭😭

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوست عزیزم ان شاالله دوباره به زودی یه نی نی بیاری .

😔نمیدونم این حال روحی اصلا میتونه بپذیره یه بارداری دیگه رو؟؟ بعد از این گذشته خیلی میترسم باز باردار شم این اتفاق بیفته من نابود شدم قیافم دیدنی نیس چیزی ازم نمونده با یه اتفاق دیگه میرم بهشت زهرا 

2738

گفتنش راحته ولی عمل بهش خیلی سختههه خیلییی زیاددد قسمت هیچ کس نشه از همه چیز افتادم از زندگی از خودم از شوهرم از خدا... از وقتی خونریزیم تموم شده هرکار میکنم دست و دلم به نماز نمیره..پام سمت ارایشگاه نمیره یه ابرو مرتب کنم... تازه امشب به زور رفتم اشپزخونه یه چیز گذاشتم واسه شام اونم بخاطر شوهرم

😔نمیدونم این حال روحی اصلا میتونه بپذیره یه بارداری دیگه رو؟؟ بعد از این گذشته خیلی میترسم باز بارد ...

عزیزم حق داری خیلی سخته .ولی با غصه خوردن کاری درست نمیشه.تکیه به زانوهات بزن و یه یاعلی بگو .گاهی بیرون برو.حال و هوات عوض میشه .

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده
عزیزم حق داری خیلی سخته .ولی با غصه خوردن کاری درست نمیشه.تکیه به زانوهات بزن و یه یاعلی بگو .گاهی ب ...

😢😢

گفتنش راحته ولی عمل بهش خیلی سختههه خیلییی زیاددد قسمت هیچ کس نشه از همه چیز افتادم از زندگی از خودم ...

نا امید نشو 😊خودتو نباز خدا صلاح دونسته اگه روحیت خوب باشه از این امتحان بر بیایی ی بچه بت میده

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍