2737
2734

من احتمالا۵شنبه iuiشم باید ددهفته استراحت کنم زیاد کار نکنم سالاد اولویه درس کردم فریز کنم بنظرتون خراب میشه؟سسشو نزدم که موقعی که از فریز در اوردم بزنم.نظرتون چیه؟

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب نمیشه تو فریزر.میتونی خورش بپزی فریز کنی.

وای من خیلی درس کردم خو

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
الویه رو فریز میکنن؟ بدمزه نمیشه؟ من فقط دیدم بدون سس دو سه روزی تو یخچال نگه میدارن

پوووف منم خیلی درس کردم فریز کنم

الويه درست نكني بهتره.يا حداقل تخم مرغ نزن.بهتره بنظرم خورشت درست كني.سالم تر و مطمين تره

ولی خیلی درس کردم 😩خورشتم فقط گوشتشو پختن با لپه و لوبیا اینا ولی جداجدا گذاشتم

2738
خوب نميشه عزيزم  مايه ماكاروني و لوبيا پلو فريز كن

وای منم خیلی درس کردم الویه که فریز ونم😭

خب خواهر من یا قبلش تاپیک میزدی یا بعدش دیگه تاپیکنمیزدی.یه خورده ش رو اماده کن فردا بخور یه کم هم ف ...

یکمشو خوردیم یکمم موند واس فردا نهار.نیس بیرون الویه آماده هس منم فک کردم اشکالی نداره ک بالاخره تو سوپریا هم هس دیگه😁