2733
2739
عنوان

طوطیمو چیکار کنم؟

420 بازدید | 14 پست

بچه ها من پنجشنبه دارم میرم مسافرت. حدود ۴ روز میمونیم. حالا نمیدونم طوطیمو چیکار کنم. به نظرتون با خودم ببرمش؟ یا تو خونه بزارم؟ نمیتونم بزارمش خونه ی فامیل چون خیلی دوستش دارم و نگرانش میشم ک اذیت نشه. نظرتونو بگین خانما

بسپار به پانسيون كلينيك ها

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا منم یدونه دارم 

همیشه همین مشکلو دارم...قبلا میرفتم شهرستان خونه پدر و مادرا میبردم با خودم...ولی دوسش نداشتن 😂مامانم وسواسه مادرشوهرمم دوسش نداشت..جدیدا میسپرم به دوست همسرم 

اون مجرده و حوصلشو داره خداروشکر خیالم راحته

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
والا منم یدونه دارم  همیشه همین مشکلو دارم...قبلا میرفتم شهرستان خونه پدر و ماد میبردم با خودم ...

اخی😁اره خانواده ی منم اکثرا دوست ندارن مخصوصا به خاطر اینکه طوطیم عادت نداره زیاد تو قفسش بمونه و عادت داره تو خونه بچرخه خرابکاری کنه😂😂

اخی😁اره خانواده ی منم اکثرا دوست ندارن مخصوصا به خاطر اینکه طوطیم عادت نداره زیاد تو قفسش بمونه و ع ...

مشکل منم همینه 

باید بیاد بیرون بال بزنه 

یا هرچی میخوری باید بیاد بخوره و همش رو سفره پلاسه😑

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
خرج سفرش رو باید بده به کلینیک ها

نميشه حيوون رو اذيت كرد بخاطر سفر 

بايد شرايط خوبي براش فراهم كرد 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببرش دنبال خودت من مینا داشتم همه جا میبردمش،برادر شوهرم طوطی داره اونم هررررجا بره با طوطیش میره،گناه داره دق میکنه 😢😩ببرش ی ابو هوا عوض کنه

هر بار این درو محکم ببند برو

والا من ی طوطی گندرو همه جا میبرم کلا دنبالمه موندم بچم بدنیا بیادپشت ماشین  مال اونه یا پسرم هخخ

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
نميشه حيوون رو اذيت كرد بخاطر سفر  بايد شرايط خوبي براش فراهم كرد

کاسکو خیلی به صاحبش وابسته هست . ما چندین ساله داریم . همه جا با خودمون میبریمش . چند باری نبریدمش گذاشتیمش خونه فامیل . تا چند روز غذا نمیخوره . 

و ناراحت میشه که صاحبش ترکش کرده . 

حتی اگر کلینیک با امکانات عالی هم بذاریش بازم  ناراحت هست .

یبار بابام کاسکو رو گذاشت خونه خواهرم  . بیچاره چند روزی ک اونجا بود نه حرف میزد نه درست غذا می‌خورد . ک خواهرم زنگید گفت مریض شده . بابام سریع رفت ک بیارتش همین که وارد خونه شد بابامو دید شروع کرد به شلوغ بازی و چههه زدن . کاسکو خیلییی وابسته و حسود هست . 

2706