2737
2739
عنوان

کمک کمک پدر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1336 بازدید | 135 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهرت بچه بود مگه همسایه ها میبردنش دکتر😳😳😳😳همین پدر و مادر ازش مراقبت میکردن

اصلا این رفتار خانوما رو درک‌نمیکنم چرا از محبت کردن همسرشون به خانوادشون ناراحت میشن

اینو مطمئن باش مردی که بیخیال پدرومادرش باشه هنونقدر هم نسبت به زنش بیخیاله

ادم بی عاطفه ایه کلا

اووووپس

میخواستم بگم عب نداره ماهی رو بنداز تو دریا اگه ماهی ام متوجه نشه یه خدایی اون بالا میبینه...

شوهر منم اینجوریه ولی من دیگه قبول کردم . خب برادراش بد و نامردن اینم باید بد باشه؟ فرض کن پدر خودت باشه

عب نداره یه مدت بگذره فراموش میشه حرفت

2738

از کجا فهمیدی رو اسپیکره

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
هیچ خودخوری نکن از حق شوهرت دفاع کردی من اینقد دلم میخواد یه روز پدرشوهرمو بشورم بذارم کنار یعنی عقد ...

پدر شوهر من مرد خوبی هس من از برادر شوهرم ناراحتم و خواهراش

ن گفت بعدا میزنگم

داره برات😂😂😂

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.