2726
عنوان

کمک کمک پدر شوهر

1335 بازدید | 135 پست

سلام خانما شوهر من چهارتا بچن وقت خوردن و بردن ک میشه اون سه تا هستن وقت کار شوهر من مثلا همیشه راننده اختصاصیشونه دکتر بردنشون کلا با اینه مثلا امروز شوهر من سر کار بود برادر شوهرم خونه بیکار بعد شوهرم با هزار زحمت پنهان از من مرخصی ساعتی گرفته رفته پدر و مادرش برده دکتر تازه از درمانگاه زنگ زد شام بزار بیارمشون خونه منم گفتم باشه ولی مگه فقط تو رو زاییدن پدر و مادر دادشت نیستن چرا تو رفتی نگو رو بلنگو بوده و پدرشوهرم شنیده حالا چ کار کنم ابروم رفت   

خب حرفتو زدی دیگہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😆خب اگر بهت گفتن بگو منم مریض بودم

دورجونت

به هرحال ماستمالیش کن 

ک دل پیرمرد پیرزن نشکنه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

وقتی اومدن منطقی حرف بزن بگو به خدا من نه بدم میاد شما رو ببره نه مشکلی دارم ولی میگم خسته از سر کار میاد و خب اونام بیکارن ی وقتایی ی چیزایی گردن بگیرن 

بگو اصلا قصد بی احترامی به شما رو نداشتم معذرت میخوام اگه یه مقدار تند حرف زدم

خدایا میدونم قراره بهترین ها رو سر راهم قرار بدی پس نا امید و ناراحت نیستم 
2706