2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صد بار نگفتم فيلمايي ك زده +١٦ 

نگا نكن؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

برام عجیبه که چرا راجع به یه موضوع اینقدر تاپیک مختلف زده، میشه؟؟یعنی برای همشون تو یک زمان اتفاق افتاده؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2740

فیلم یا داستان تخیلی ندیدی؟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

مننم چند وقت پیش خواب دیدم همسرم با یک خانم تو قسمت تاریکی از منزلمون که دید نداشت نشسته بودن،وقتی با ترس و لرز نزدیک شدم و اون خانم رو گرفتم و برگردوندم دیدم یه جن هست و خیلی ترسناکه و داره به من میخنده

2706