2733
2734
عنوان

خانومای باردار شوهراتون تو کارا کمکتون می کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 28 پست

اره همه ی کارها رو میکنه چون استراحت مطلقم البته نه اینکه خونه مثل دسته گل  باشه الان   

مثلا غذا درست میکنه ظرفا رو میشوره 

ولی گردگیری نمیکنه  ده بار باید بگی 🤨

اعصابم هم خورد میکنه که میخوام بکشمش اون لحظه   

خدا به خیر کنه تا اخر بارداری خودمم افسردگی  گرفتم  عصبانی هستم

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من طفلک همه کارارو میکنه تازه هر شب ساعت ۹ میاد خونه بعد شروع میکنه همه کارارو میکنه فقط من غذا درست میکنم که اونم تا ۳ ماهه اول درست نمیکردم البته بگم از اولشم همینطور بود یه کمم وسواس داره

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
خیر منم مثل توام خیلی سرگیجه میگیرم و سردرد... وهیچ جونی توپاهام ندارم. تازه بچه کوچیک ۲۲ماهه هم د ...

وای چقدر بده مثل مممممن😢دو سه روز رفتم خونه مامانم استراحت به شوهرم گفتم ظرفارو بشور.اومدم دیدم خواهرشوهرم اومده شسته.کل آشپزخونه و یخچال و.... رو تمیز کرده بیچاره.اینقدر خجالت کشیدم هی عذرخواهی میکردم.

معجزه ی خدا رو دیدم  
2731

هئیییی خواهر

برا بارداری قبلم یادمه چطور دسته جاروبرقی میخورد ب اون شکم گنده م...

دست نمیزنه دیگه... نمیشه مجبورش کرد ک

تو خونه شوهرم تنبله

منم چون کارای مربوط ب بیرونو انجام میده دیکه گیر نمیدم بهش... هروقت خونه م هم میترکه غر نمیزنه همین کافیه برام خداروشکر  

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
وای چقدر بده مثل مممممن😢دو سه روز رفتم خونه مامانم استراحت به شوهرم گفتم ظرفارو بشور.اومدم دیدم خوا ...

باز خداخیرش بده

خواهرشوهرای من ک تو کل بارداری قبلم یه بار زنگ نزدن حالمو بپرسن

بیخیال بابا... ب خدا میفهمم حالتو... منم خیلی سرگیجه میگیرم .. یه وقتایی حس میکنم تو پاهام اصلا توان و جون نیست .. هروقت تونستی کاراتو بکن اگه شو۶رتم چیزی گفت بگو حالم بده توانشو نداشتم تو میتونی باحال بد کار کنی؟... اونم اصلا مجبور نکن

من توحاملگی قبلم ک دیگه ۹ماهه بودم اون موقع میدید خیلی سختمه و سنگین شدم یه دستی میتداخت.. ولی سه ماه اول چون معلوم نیست ک بارداری هیچی ب هیچی

بیخیال

هروقت حال داشتی پاشو نداشتی هم استراحت کن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
خوبه دیگه.من اصن به گردگیری فکر نمی کنم خونم انگار ترکیده    

دیگه مجبور چون ای وی اف کردم اصلا نمیتونم تکون بخورم

خودش  گشنه اش میشه 😀

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2738
یکی میاد خونمون آبروم میره    

یگه اوناهم شرایطتو میدونن دیگه

زن حامله حالش دست خودش نیست ک

از من ک بدتر نیستی بچه داشته باشی ک اونم یه پسر شیطون 

سعی کن نزاری روهم انباشته بشه.. هرچی برمیداری سرجاش بزار

اگه پسردار شدین بچه تونو یه طوری تربیت کنین فکر نکنه کار خونه و آشپزی یه چیز زنونه س . انقدر عرضه داشته باشه یه غذای ساده برای خودش درست کنه و جایی که زندگی می کنه رو تمیز نگه داره