2703
2553

سلام دوستان،من از وقتی باردار شدم خیلی بی حال شدم.سرگیجه و حالت تهوع دارم و تو پاهام احساس ضعف می کنم.شوهرم آدم خوبیه و وظایف خودشو انجام میده.ولی توقع داره من وقتی حالم بده خودم پاشم یه چیزی بپزم بخورم تا خوب شم.تو ظرف شستن و پخت و پز و... کمکی نمی کنه.دیشب کلی با ملایمت باهاش صحبت کردم چیزی نگفت.ولی نمی دونم تاثیر داشته یا نه.شما شوهراتون کمکتون می کنن؟راه حلی سراغ دارید با سیاست بتونم درستش کنم؟

معجزه ی خدا رو دیدم  

از اول ازدواجمون دوستم می گفت عادتش بده به کار.من خودم بدم می اومد.چون از پس کارا برمی اومدم اون موقع و شوهرمم کاری بلد نبود بهش می گفتم تو نمیخواد کاری کنی برو بشین.ولی حالا مجبورم

معجزه ی خدا رو دیدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هنو حامله نشدم ولی از الان طی کردیم ک کمک کنه😁

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2456

فقط جارو میزه😂😂اونم ۲ ساعت طولش میده . 

اوایل ی ماه استراحت بودم . همه کار میکرد . الان دیگه نه😐

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

من باردار نیستم اما خواهرم بارداره هر وقت حسش بیاد غذا درست میکنه شوهرش خیلی هواشو داره دست پخت دامادمون خیای خوبه همه کار هن میکنه ظرف میشوره جارو میزنه غذا میپزه 

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
2714

خیر

منم مثل توام

خیلی سرگیجه میگیرم و سردرد... وهیچ جونی توپاهام ندارم. تازه بچه کوچیک ۲۲ماهه هم دارم

انقدددددد کارا میمونه ظرفا میمونه تا خوب بشم برم بشورم.. یا یه توانی خدا بهم بده برم انجام بدم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

فقط تو نگهداری پسرم که زیر دوساله کمک میکنه خییییلی. ولی کارا خونه نع. منم راضیم چون همونو نگه داره کلی کااار کرده. خخخ. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

اوایل بارداری که بیحال بودم شوهرم برا فردا ظهر ناهار درست میکرد، ظرفارو میشست، خونه رو مرتب میکرد. بعدش که بهتر شدم ناهار رو خودم میپختم ولی شام ،ظرف شستن ، و تمیز کردن سرویسای بهداشتی با شوهرم بود و هست. هر وقت هم ببینه حالم خوب نیست خودش خود جوش خورنه رو تمیز و مرتب میکنه

من ک هیچ خیلی کم خیلیااا مثلا دیشب حس نداشتم برا سرکارش غذا درس کنم اینقد ناله کردم‌پاشد درس کرد خودش تعجب کردم خخخ ولی سه ماه اول جمعه ها یه جارو‌میزد 

خدایا شکرت iliya و arshiya
اگه آدم خودش تنها باشه باز زیاد استرس پخت و پز نداره

تنها نیستم با مادر شوهرمم اما خب یه سری کارارو انجام میدم خودم مثل اشپزی و جارو کشیدن

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
2706