2737
2734
عنوان

کسایی که پایان نامه داشتن

125 بازدید | 20 پست

سلام دوستانی که دوره ارشد و دکترا رو گذروندن میشه کمکم کنید رشتم مدیریت استراتژیکه نمیدونم چه موضوعی رو برای پایان نامه ام انتخاب کنم هرچی بیشتر میگردم کمتر به نتیجه میرسم 

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

خودتون یا کسی رو نمیشناسید که بتونه دراین مورد کمکم کنه؟؟؟

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا !!! اتفاقا موضوع که زیاده

خوب بایدمرتبط با رشته ام باشه یا چیزی باشه که بش علاقه داشته باشم ولی من به چیزی علاقه مند نشدم هنووز   شمامیتونی کمکم کنی؟

کاری ک من کردم یک سرچ کلی از تمام پایان نامه های رشتم انجام دادم و تمام عنواین یادداشت کردم و بعد اضافه کردم ب چه موضوعی علاقه مندم و با کمک استاد راهنمام عنوان تا حدودی مشخص شد بعد رفتم ب سراغ منابع..... و بعد رفرنس دهی...

2738
کاری ک من کردم یک سرچ کلی از تمام پایان نامه های رشتم انجام دادم و تمام عنواین یادداشت کردم و بعد اض ...

خوب نمیدونم مال شمام اینطوری بود یانه باید حداکثر دوتا موضوع رو خودم انتخاب کنم و سه تا استادا رو بعد جوابش میاد که با کدوم استاد و موضوع موافقت شده

عنوان اعلام کردم راهنما و مشاور نظرشون دادن؟؟

نه اول باید حوزه موضوعمو مشخص کنم بعد نظرمیدن 

خوب بایدمرتبط با رشته ام باشه یا چیزی باشه که بش علاقه داشته باشم ولی من به چیزی علاقه مند نشدم هنوو ...

من رشته ام حقوق جزاس...

ولی بگو در چه حیطه ای میخای دقیقا

کمکت میکنم

2706