2733
2739
عنوان

پسرم باز ٧ روزه شكمش كار نكرده

112 بازدید | 24 پست

الان دو ماه و ٢٠ روزشه از دوماهگي شكمش كار نميكنه و چند روز يه بار شيافش ميكنم كه ديگه تصميم گرفتم شياف نكنم تا روده هاش تنبل نشن

الان ٧ روزه ولي شكمش كار نكرده

اذيت نميده ولي گاز بدبويي ميده

موندم بازم شياف كنم يا نه

به نظرتون بمونه خودش پي پي ميكنه؟

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

شير خودمم ميخوره

بعضا ميگم شايد شيرم مغذي نيس اصلا پي پي توليد نميشه

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.

واي يه هفته ؟؟ ببرش دكتر!

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر چی گفت 

خودتم‌ روغن زیتون رو با ارومی بمال شکمش ماساژ بده ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2731
2738
یا خود خدا بچه دوونیم ماهه بید روزی سه چاربار مدفوع کنه دکتر نبردیش???

نه عزيزم حتما نيس كه دو سه بار بكنه

انفاقا بعد از دوماهگي خيلي از بچه ها دو سه روز يه بار ميكنن

ولي يه هفته ديگه نه

اگه فقط شیر خودت می خوره خیلی جای نگرانی نیست ولی بازم ببر دکتر  من یکی از بچه هام پنج روز پی ...

خاكشير تاثير گذاشت؟

نه عزيزم حتما نيس كه دو سه بار بكنه انفاقا بعد از دوماهگي خيلي از بچه ها دو سه روز يه بار ميكنن ول ...

دوسه روز يه بار؟؟نه بابا بچه ها زياد ميكنن اصولا

مگر خودت يبوست داشته باشي

ولي خطري نداره چون شيرمادر ميخوره

2706