2752
2734

من از وقتی یادمه دائم قارچ واژن داشتم بعد از عقدم 

کلا درمون هم نداره تا ابد باهامونه سیستم ایمنی بدنمون ضعیفه

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
من از وقتی یادمه دائم قارچ واژن داشتم بعد از عقدم  کلا درمون هم نداره تا ابد باهامونه سیستم ای ...

چه جوری هست درد دارین یا سوزش من درد زیر دل دارم سوزش دارو مصرف میکنید من پماد واژینال تا استفاده کنم خوبم اما بعدش نه

زندگیتو روفاز مثبت بچرخون💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه جوری هست درد دارین یا سوزش من درد زیر دل دارم سوزش دارو مصرف میکنید من پماد واژینال تا استفاده کن ...

هر علائمی ک مربوط ب عفونت و قارچه دارم من 

برفک.پنیر.خارش.سوزش.تیرکشیدن زیر دل. سه ساله تمامه همراهمه 

هزاران دکتر و هزاران دارو استفاده کردم

قرص .پماد .طب سنتی. جوشونده. عنبر نسا . واقعا تعداد دکترایی ک رفتم غیرقابل شمردنه 

ولی خوب نشد ک نشد

منم رهاش کردم ب حال خودش آزارم میده ولی این درد شده رفیق من 

کلا دیگه بیخیالش شدم . 

ب خدا دیگه مغزم جواب نمیده واس داروی جدید 

دیابتمو چک کردم تیروییدمو چک کردم هزاران ازمایش دادم 

سه ماه یه بار پاپ اسمیر دادم 

همشون میگن سلامته کامله. دیگه منم ولش کردم

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!