2733
2739
والا تو ظاهر ک خیلی    خوب و اقا هستن. خودشونم الحمدالله  راضی راضیند. خب هر زندگی سخ ...

ینی هرجمعه نمازو خوندن؟ یا هرروز؟

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رب لا تذرنى فردا و انت خير الوارثين

«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ

دخترا زود ازدواج كردن مهم نيست. دعا كنيد يه بخت خوب نصيبتون بشه.

من خودم خداروشكر همسر خوبى دارم، ولى دقيقا به ١ دليل عمده اى كه ازدواج كردم، اون مشكل بعد از ازدواج رفع نشد. خواهشا براى فرار از يه مشكل، مشكلات بيشترى رو با ازدواج واسه خودتون نسازيد.

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
2731

خيلى وقت پيش دو بار چله سوره طه برداشتم هر دوبار برام خواستگار اومد اونم وسطاى چله

يه بارم قبل عيد  ختم سوره طه بود   فك كنم ٢١ تا سوره طه كه ٢١ نفره خونديم يعنى هر كدوممون يه،همينجورى الكى شركت كردم و تو اون ماه دو تا خواستگار برام اومد🙄

من اعتقاد دارم بهش ولى فعلا كاراى مهمترى از ازدواج دارم

2738

روزه حاجت توی مفاتیح هست پبدا کنید 

چهارشنبه و 5شنبه و جمعه روزه میگیری بعد غسل و یه دعایی داره و دورکعت نماز

من برا خیلی چیزای نشدنی حاجت گرفتم ازش

و همچنین نماز شب واقعا جواب میده بنظرم نماز شب سربلند میکنه آدم رو جلوی دوست و دشمن 

اون مدتی که میخونی انگار هیچ قدرتی نمیتونه بهت ضرر برسونه واقعا 

دلت قرص میشه 

انشاالله ازدواجهایی کنید که چشم همه باز بمونه از خوشبختی و خودتون از رضایت قلبیتون

یعنی هرجمعه  نماز جعفر میخوند هرشب هم نماز شب اره؟

اطلاع دقیق ندارم اون موقع  میگفت نماز شب و نماز جعفر طیار میخونم  ،میرفتیم  امام زاده شمع روشن می‌کرد  دعا می‌کرد ،دقیقا عید ۹۷زنگ زد عقد کردم ،چند وقت پیش. عروسیش بود 

من چله گرفتم زیارت عاشورا

۱۲روز دیگه مونده

حدود ۴شب نخوندم میتونم قضاشو بخونم؟؟

من چلم اینجوره فقط شب به دور زیارت رو میخونم

درسته؟؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
2706