2733
2739
اون ایه ای که تو سوره ذاریات،که معنیش میشه ما همه مخلوقات رو زوج آفریدیم اونو رو کاغذ بنویس همیشه هم ...

حتما گلم

یه صلوات خیلی وقتتو نمیگیره ...برای سلامتی مریضا و این حقیر 
نماز جعفر طیار ب روش حاج اقا بهجت. 3 تا از دوستام ازدواج کردن. یکی بعد 3 ماه  دوتای دیگ یک ماهو ...

الهی مشکلت حل بشه گلم..واقعه بخون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی دعا میکردم بابام ازم خسته نشه شوهرم نده بذاره جوونی کنم 😂 ولی شوهرم ک دوس پسرم‌بود اون موقع پا ...

بابلم خیلی    اه میکشه و میگ  بچه های همه سرو سامون گرفتن کاملا  غیر ارادی ها ن از قصد من باشه. میگ  خوش بحال فلانی بچه هاش رفتن سر زندگیشون. جیگرم براش اتیشه  انگار باعث سرافکندگی  شدم همش دلم میخام ی کار کنم خیالش از من راحت شه..... 

باردار نیستم تیکر رسیدن به خواستمه میشه  یه صلوات بفرستی برام؟؟ 🌼🌼🌼
2728
الهی مشکلت حل بشه گلم..واقعه بخون

امیسال ازمون  وکالت داره اگ قبول شه  کل زندگیمون درست میشه.  مرسی عزیزم حتما میخونم

هیچی دعا میکردم بابام ازم خسته نشه شوهرم نده بذاره جوونی کنم 😂 ولی شوهرم ک دوس پسرم‌بود اون موقع پا ...

مشکلات مجردیم زیادن گلم...حداقلش اینه تو متاهلی ارج و قربت پیش خانوادت بیشتره و شرمنده روشون نیستی ...میتونی یه قدم خونه فامیل بری...تو امار مجردای فامیل نیستی...باعث خجل شدن خانوادت نیستی...هرچی هست تو خونه و زندگی خودته..کسی هییی نمیپرسه فلانی خونه نداره اخلاق شوهرش خوبه بهشون سخت نمیگذره ..ولی این ازدواج نکردنه بدجووووری تو چشمه

2740
همش می گم کاش تو کاره خدا فضولی نمی کردم شاید خدا بهترشو میداد😐😐😐😐😐😎حالام شوهرم زبونش دراز تو ...

اشکال نداره سعی کن زندگیتو بهتر کنی از هرلحاظ با خودسازی 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
 یکی 30 ساله  یکی 24 یکی هم 27

خوبن شوهراشون ؟ خوشبخت باشن انشالله 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
بابلم خیلی    اه میکشه و میگ  بچه های همه سرو سامون گرفتن کاملا  غیر ارادی ...

اخخخخ الهی مخخخصوصا جلوی باباهامون سربلند بشیم.منم خیلی شرمنده بابامم.خیلی دوست داره ازدواج کنم.خیلی

خوبن شوهراشون ؟ خوشبخت باشن انشالله 

والا تو ظاهر ک خیلی    خوب و اقا هستن. خودشونم الحمدالله  راضی راضیند. خب هر زندگی سختی های خودشو داره دیگ. یکیشون میگف  من  میخوندم تهش میگفتم خدایا من  یکیرو میخام با این شرایط. مثلا خونه داشته باشه   قیافش فلان طور باشه. اخلاقش اینجور باشه  با جزییات  فراوان. قسم میخورد میگف بخدا همون شرایطو شوهرش داره الان 

دوستان شاید خابن الان.خواهش میکنم هرکی اومد این تاپیک و دعایی بلد بود بگه...منم میرم بخابم ولی باز سر میزنم ...مرسی از نگاههای قشنگتون

اخخخخ الهی مخخخصوصا جلوی باباهامون سربلند بشیم.منم خیلی شرمنده بابامم.خیلی دوست داره ازدواج کنم.خیلی

اره بخدا من خیلی خجلم  از روشون.   وقتی آه میکشه دلم میخاد  بمیرم  همون موقع 

2706