2737
2734

سلام عزیزان میشه اگه اطلاع دارین منو راهنمایی کنین من دیپلم تجربیم با معدل ۱۷ نصف دروس پیش رو پاس کردم نصفش مونده 

حالا سوالم اینه که اگه رشته های بدون کنکور رو بخوام انتخاب کنم باید پیش رو حتما پاس کرده باشم؟؟

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی داره ولی عاره باید مدرک پیشت دستت باشه واسه دولتی مگه ازاد اونم برخی رشته هاش

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
یعنی واسه اونا هم باید پیش رو پاس کرده باشی😥

اره عریزم. اصلا تو دانشگاه ک میری برا ثبت نام هر دانشگاهی هر رشته ای چه با کنکور چه بی کنکور اول از همه کامل بودن سوابق تحصیلیت رو میخواد باید کااامل پاس کنی همه رو

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

نه عزیزم ربطی نداره.ورود به دانشگاه برای رشته های بدونه کنکور فقط شرط معدله که پایین تر از ۱۵ نباشه.بازم بستگی به رشته ای داره که میخوای انتخاب کنی.من هم زبان انگلیسی واسه کاردانی هم تربیت معلم واسه کارشناسی بدونه کنکور رفتم پیشم نیلز نداشت

2738
اره عریزم. اصلا تو دانشگاه ک میری برا ثبت نام هر دانشگاهی هر رشته ای چه با کنکور چه بی کنکور اول از ...

مرسی از راهنماییت عزیزم پس چاره دی نیس باید پاس کنم این چند تا درسو😐 که اصل کاریا هم هستن فزیک شیمی  ریاضی زیست

واینکه بهترین رشته هاشون چیان  به زیست خیلی علاقه دارم و ریاضیمم داغونه

حسابداری. بانکداری. مدیریت دولتی. زبان.

زیست اگه بخوای بری ریاضیت باید خوب باشه نسبتا

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
نه عزیزم ربطی نداره.ورود به دانشگاه برای رشته های بدونه کنکور فقط شرط معدله که پایین تر از ۱۵ نباشه. ...

واقعا مطمعنی عزیزم؟؟ معدل کل دیپلمم ۱۷ معدل نهایی ۱۵:۴۰ اگه اینطور که شما بگی باشه عالیه

2706