2733
2739
عنوان

اومدم بگم من باردارم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1319 بازدید | 99 پست

منم اومدم بگم خوشبحالت ومبارکت باشه

بد به حال من و امثال من که خدا نمیخواد ماهم‌مادر شیم.واقعا دنیا دیگ‌واسم‌ارزش نداره😔

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مباااارکهههه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2740
من پنجشنبه لک دیدم فکر کردم پریودم یهو کمر درد شدید گرفتم  بعد جمعه و امروز کلا پاک بودم و دیگ ...

عزیزززممم بسلامتییییی

شما با دارو باردار شدین،؟؟اگه اره ممکنه بگید چه داروهایی و کلا با چه رژیمی؟؟؟ کلافه شدم از بس امپول زدمو قرص خورذم 

خدایا شکرت 
حاملم میترسم مضر باشه

صنه بابا صمن هرروز استفاده میکنم مام مگه چیه😐مام رکسونا بگیر

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
منم اومدم بگم خوشبحالت ومبارکت باشه بد به حال من و امثال من که خدا نمیخواد ماهم‌مادر شیم.واقعا دنیا ...

عزیز دلم من بچه دوممه اینقدر خوشحالم پسرم ۵سالشه

بارداریهام خیلی پر خطره دوتا سقط ۴ماهه و ۶ماهه داشتم

نا امید نباش

واسه منم دعا کن این یکی بمونه😢

منم اومدم بگم خوشبحالت ومبارکت باشه بد به حال من و امثال من که خدا نمیخواد ماهم‌مادر شیم.واقعا دنیا ...

انشاءالله خدا تمام مشکلاتتو یه جوری حل کنه که انگار از اول نبوده😘😘😘😍

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
2706