2733
2739
عنوان

دفع سوسک ریزازاشپزخونه

853 بازدید | 30 پست

دیگه موندم چکاکنم اصلا ظرف کثیف نمیزاشتمونمیزارم هرروزدستمال میکشم جارومرتب سازی ولی نمیدونم این گوربگوریاچراوازکجامیان سرهمه چاههاحتی حموم پلاستیک گذاشتم همه جاسم ریختم حتی زیر کابینتام طبقه همکف کلی چاه توخونه

خدایا بخاطر همه چی شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از رطوبت زیاد هم میشه کف اشپزخونه رو خشک کن اگه زیاد میشوری من یه خونه رفتم انقد میشستم کف اشپزخونه رو سوسک ریزاومد سم ریختم نابود شدن خیلی حس بدیه 

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
2738

جیگر منو خون کردن امحا زوم فایده نداشت قبل غذا باید ظرف بشورم بعد غذاهم دوباره بشورم خداروشکر ده روز دبگه از این خراب شده میریم راحت‌میشم از دستشون .ولی شنیدم کامن‌خوبه

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  

کامن سوسک آشپزخانه رو نمیکشه   فقط سوسک سیاه ها رو میکشه من دوسال پیش سم پاشی کردم امروز دوتا تو آشپزخانه دیدم اعصابم خورد شده

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
از رطوبت زیاد هم میشه کف اشپزخونه رو خشک کن اگه زیاد میشوری من یه خونه رفتم انقد میشستم کف اشپزخونه ...

خیلی آب میریزم ظرف قبل غذابعدغذامیشورم پشت کابینت صابخونه اکاسیوگذاشته ممکنه ازونه ؟ 

خدایا بخاطر همه چی شکر
2706