2733
2739
عنوان

واقعا واسه بچه وقت گذاشتن اشتباهه

| مشاهده متن کامل بحث + 1694 بازدید | 101 پست
عملا انگار زندگی ما شده بچه  هم خودم هم همسرم  حتی واسه سفر هم برنامه می ریزیم کجا بریم ...

به فكر خودتم باش من دخترم يك سالش شده يه كم نگهداريش راحت تر شده دارم برنامه ميريزم خودم برم كلاس زبان و يه وقتايي از روزو به خودم اختصاص بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاهی توجه کن بچه چی دوس داره. آیا از این برنامه ها راضیه؟ باهاشون خوشحاله یا از روی وظیفه و ریتم همی ...

اره خیلی خوشحاله واسه خودش

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2728

وقت گذاشتن با لوس کردن خیلییییی فرق میکنه!یه مادر واسه بچه اش وقت میزاره دو تا کلاس اضافه تر میبرتش یا تو خونه واسش برنامه ریزی میکنه چجوری از وقتش استفاده مفید کنه این اسمش وقت گذاشتن درست و سرمایه گزاری واسه اینده بچه اس!ی

ه مادرم تبلت میده دست بچه تی وی رو هم واسش روشن میکنه از گل نازک ترم بهش نمیگه این اسمش لوس کردنه!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

هرکاری دوس داری بکن ولی خواهش میکنم وقتی بچه بزرگ شد خواست بره دنبال زندگیش و مستقل شه منت سرش نذار که من همه زندگیمو واسه تو گذاشتم و بهش عذاب وجدان نده.که من مطمئن با این وضعیت حتمااا این کار و میکنی 

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!

فکر کنم دچار وسواس شدی عزیزم بچه از همه مهم‌ترارامش می خواد همه اینا رو به وقتش یاد میگیره یه سال زودتر دیرتر آسمون به زمین نمیاد توباید سعی کنی شادی ‌و آرامشو‌ بهش منتقل کنی وگرنه فقط استرس بهش میدی و اعتماد به نفسشو میاری پایین چون حالا دو تا کلاس بیشتر نمیره

2738
عملا انگار زندگی ما شده بچه  هم خودم هم همسرم  حتی واسه سفر هم برنامه می ریزیم کجا بریم ...

اگه لوس و وابسته بارش نیاری اشکالی نداره . خیلیم خوبه بفکر پرورش شخصیت بچتی . ولی بهش فشار نیارین بزور کلاس نفرستینش یوقت بچه احساس اسارت بکنه

بچه فردا بزرگ میشه ولت میکنه میره تو میمونی و عمر رفتت

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
اگه بچتون زیر هفت ساله کلاس بردن اصلا درست نیست فقط و فقط بازی و هم بازی و اسباب بازی براش فراهم کنی ...

نه  عزیزم ۹ سال شده 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

عزیزم تا یه حدی کارت درسته و جالب خوشم اومد ازت فقط خیلی توجه کن که لابلای این نظم و برنامه هایی که میچینی بچه ات از بچگی کردن غافل نشه یه وقتایی بزار بی هوا بره با فلانی تو پارک بازی کنه حتی خاک بازی یه روز که دوست نداشت کلاس بره اشکال نداره که بره میفهمی میخوام اینو برسونم که بچه ماشین و کامپیوتر نیست بزار بفهمه گاهی زندگی یه اتفاقایی هست که عیر قابل پپیش بینیه همین 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2706