2733
2734
عنوان

خوردن بادمجان در ماه اول بارداری

15079 بازدید | 9 پست

سلام من هفته چهارمم و هم دیروز ظهر هم امروز ظهر و هم امشب شام خورش بادمجون خوردم اونم به مقدار زیاد.متاسفانه بعد که یه چیزی رو میخورم بلدش یادم میفته که چی بده و چی خوبه!!! چیکار کنم الان؟  

چرا بادمجون بده؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

وای هیچ ضرری نداره

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه مشکلی نداره نوش جونت بعدش ی عرق نعنا نبات بخور چون باد داره  دل درد و حالت تهوع نگیری

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  

الان توی نت خوندم خوردن بادمجون توی ماه اول خطرناک و اونم یکی از غذاهای قاعده آوره در ضمن مهسان عزیزم بادمجون طبعش گرم سردی نمیشه بعدش بخاطر گرمیش میگن خطرناکه.از ازمایش خون فهمیدم 

2740
طبیعی

میگن بادمجان بچه رو زشت می کنه، و البته دکترا بخاطر خاصیت آلرژیش میگن نخورید چون ممکنه تو بارداری ایجاد خارش بکنه ک نمیشه دارو داد براش

من ولی تو بارداربم، ک استراحت مطلق بودم و دیابت بارداری و همچنین احتمال سقط رژبم سفت و سختی داشتم، از بس اجازه نداشتم هیچی بخورم، میرفتم سراغ قیمه بادمجان، چون قبمه سیب زمینی هم ممنوع بودم، مامانم مبگفت خداااا این دختر حرف گوش نمی کنه بچه ش زشت و کبود میشه، ولی خنده دار اینکه نی نیمون انقده خوشگل شده که مادر شوهر نق نقوی من ک دنبال ی آتو میگشت تا بتونه بهم گیر بده همش میاد و میگه چقد این دختر قشنگه،  چند بار یواشکی زنگ زد همسرم که سیمین چی خورده بگم خواهرت هم بخوره

پس نگران نباش، منتها بخاطر احتمال آلرژیش نخور، ولی ابن چند باری که خوردی و هیچیت نشده حتما صرف خوشگل شدن نی نی شده😍